Jaunų grupių konkursas „Garažas 2011“

Jaunų grupių konkursas „Garažas 2011“

 

III-iasis pusfinalis.

“Moodsellers”

Esame aštuonių draugų kolektyvas, susibūręs ne iš reikalo, o parodyti žmonėms, kad ir pučiamieji instrumentai gali išeiti iš standartinių rėmų. Esame ne profesionalai, o mėgėjai, grojantys savo ir kitų džiaugsmui. Muzikos neskirstome į stilius, o tiesiog grojam ją taip, kaip mums patinka.

 

 

“Emsus”

Grupė Emsus tai savęs muzikoje bei muzikos savyje beieškančių bendraminčių kolektyvas. Savo kūryboje stengiamės pagimdyti originalų skambesį.  Jis ir aitrus ir saldus ir  džiaziškas ir  funk´iškas. O jei norėtumėte viską apibendrinti ir sutraukti į viena vienintelį žodį, tai tiesiog –  EMSUS!

 

 

“Valentina Jaronskaja Quartet”

Grupė, iš pradžių trio sudėtim, susikūrė 2011 kovo mėn. koncertui, klube Jazz kablys. Vėliau prisijungė ir būgnininkas. Šiuo metu grupę sudaro Valentina Jaronskaja (klavišiniai, vokalas), Algirdas Jedemskij (birbynė), Nerijus Bakula (akordeonas), Adas Gecevičius (mušamieji).
Gera nuotaika, meilė įvairies muzikos stiliams bei nuoširdus muzikavimas kartu- štai grupės šūkis.

 

 

“Volumetears”

Volumetears -tai jausminga , ritmiška soul ,r’n’b,indie muzika,kuriai taip pat nesvetimi jazz stiliaus elementai.
Grupės nariai : Jekaterina Pranevič  – vokalas,”beat mashine” ir Anuška Polukord – “dainuojanti gitara”.

 

 

“July Cyclones”

Susikūrė 2009 m., anuomet dar po “Unsystemical” pavadinimu.  Vidiniai pokyčiai įnešė teigiamų vėjų grupės kūryboje, – dabar galima atrasti daugiau  dinamiškumo, efektingų gitaros partijų, ir sintetinių garsų. Dar „Unsystemical” laikais grupė skelbusi  nešanti „alternative”  vėliavą, išlaikė savo įsitikinimus, tačiau šių dienų „July Cyclones” stilistikoje aptiksite daugiau  indie, electro-pop stiliaus elementų.  Grupę sudaro Oleg Jerochin, Tomas Narkus, Linas Radžinskas, Marius Oršauskas.

 

 

“Whatafunk”

Grupė susibūrė stengdamasi parodyti didžią meilę fankui.Jos tikslas skatinti tiek mažus, tiek ir ne, suklust bei daugiau pasidomėt (gal net pamilt!) šią muziką.Didžiuosimės savimi, jei nesitransformuosim, nepasiduosim prodiuserių įtakai (kurių neturim) ,pinigam bei pompastiškai šlovei ir daugiau mažiau tęsim savo pradinę viziją – grot sau ir kitiem lietuvišką funką.
Lietuva – whatafunk atidunda!

 

Kaina: 7Lt

 

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: club@tamsta.com
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

DAUGIAU