Jaunų grupių konkursas „Garažas2011“

Jaunų grupių konkursas „Garažas2011“

 

IV-asis pusfinalis

“All Lights Reserved”

All Lights Reserved – Algė Matekūnaitė (20), Giedrius Nakas (20), Povilas Leimonas (24) ir Jonas Butvydas (20). Mes nesame groję kartu, mūsų muzikiniai skoniai visiškai nesutampa, mūsų nevienija ir bendros idejos. Todėl pasiskolinę krūvas svetimų minčių drąsiai žengiame į konkursą!

 

 

“Midula”

Grupė MIDULA susikūrė 2008 metais ( tik turėjo tuo metu dar kitą pavadinimą). Susikūrė Utenos rajone, Užpalių miestelyje. Šiuo metu repetuoja, groja Vilniuje.

Mylime lietuvių liaudies muziką ir tikimės, jog mūsų aranžuoti kūriniai palies klausytojų širdis. Atliekame folk stiliaus muziką.

 

 

“Jolanta Jolanta”

20-metė Jolanta Budriutė – dar visai neseniai atrastas soft rock’o talentas.
Septynerius metus atlikėja mokėsi Klaipėdos J.Karoso muzikos mokyklos fleitos klasėje, vėliau įsijungė į mokyklos džiazo grupės “Junior Jazz” (vad. D.Kontrimas) veiklą bei pradėjo groti gitara.
Pastaraisiais metais atsiskleidė Jolantos kaip vokalistės ir dainų autorės sugebėjimai. Šiame konkurse jai padės  Marija Medvedeva 18m. – saksofonas ir Karolis Žioltikovas 16m. – gitara.

 

 

“Klajokliai”

Susikūrėme 2009 rudenį, norėdami sukurti muzikini projektą pavasariui. Tiesiog taip, kadangi visi buvom muzikalūs žmonės ir neturėjome kaip ir kur save išreikšti. Po projekto nesinorėjo visko mesti, tad likom groti toliau. Vis dar esame kelyje, tiesiog klajokliai, kurie ieško savęs per muziką, savo stiliaus, grojimo technikos.

 

 

Sheep Go Waxed”

Sheep Got Waxed trijulė savo veiklos pradžią koncertais pažymėjo visiškai neseniai, nors idėjos brandintos jau nuo rudens. Improvizacinio pobūdžio muzika, atliekama kiek nestandartinės sudėties trio, patraukli savo nenuspėjamumu ir energija.  Gerai įsiklausius galima išgirsti vaškuojamos avelės verksmą. Sheep Got Waxed!

 

 

“Candee Train”

…aštuntą dieną Jis sukūrė dainą „Careless Whisper”, o kai 67-tą dieną neturėjo ką veikti, iš įvairių savo vaizduotės nuotrupų sukūrė „Candee Train”.
Į šios grupės sudėtį netikėtai pateko Minedas, D. Rodmanas ir pora mergaičių…
Taip šie personažai ir gyvena Lietuvoje, kuria muzika, ir laukia, kol prasidės masinė jų šlovinimo psichozė, apimsianti iš pradžių Europą, po to Antarktidą, o vėliau ir visą likusį pasaulį.

 

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: club@tamsta.com
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

DAUGIAU