Jaunųjų grupių konkurso”Garažas 2012″III-asis pusfinalis

Jaunųjų grupių konkurso”Garažas 2012″III-asis pusfinalis

Kaina: 7lt

„Tamsta” vėl kviečia jaunus muzikantus varžytis „Garaže” 
Klubas „Tamsta” ir vėl pasiruošęs užleisti sceną jauniems, pirmuosius žingsnius muzikoje žengiantiems atlikėjams. Kiekvieną trečiadienį nuo kovo 7 d. čia prasideda konkurso „Garažas” kovos. Didžiulio susidomėjimo praėjusiais metais sulaukusio konkurso laimėtojų laukia ne tik bičiulių ir muzikos specialistų aplodismentai, bet ir vertingi prizai. Vieną didžiausių prizų šiemet įsteigė kompanijos „Yamaha” atstovai Lietuvoje. 
„Labai didžiuojamės, kad toks konkursas vyksta pas mus. Konkursiniai „Garažo” trečiadieniai – tampa švente tiek muzikos naujokams, tiek melomanams, kuriems rūpi lietuviškos muzikos ateitis. Labai džiaugiamės, kad laimėtojų karjera nesibaigia „Garažu” ir jie tęsia scenos užkariavimą pasibaigus konkursui. Šviežiausias pavyzdys – pernykščio konkurso laimėtojai „The Artrace”, kurių gerbėjų būrys didėja kasdien. Labai gaila, kad jie nepapuolė į „Eurovizijos” atrankos finalą – jie tikrai buvo to verti”, – sakė klubo šeimininkė Ona Remeikienė. 
Dalyvių pasirodymus iš šiemet vertins garbinga komisija, sudaryta iš scenos vilkų, muzikos žurnalistų ir muzikologų. Žiuri nariai rinks ne tik nugalėtoją, bet ir sudarys pusfinalio dalyvių ketvertukus, vertus scenos, prieš tai perklausę atsiųstus įrašus. 

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]

 

DAUGIAU