JAV komiko Godfrey šou

JAV komiko Godfrey šou

„Vilnius Comedy Fest“ dovanoja išskirtinę progą pamatyti vieno žymiausių Amerikos komikų – Godfrey – pasirodymą.

Godfrey aplinka amerikietiškai įprasta: tėvai iš Nigerijos, gimė ir augo Čikagoje, buvo sudėtingas mokinys ir klasės juokdarys – tačiau būtent dėl to jo humoras apima žemiškas patirtis, socialines problemas, santykius ir, žinoma, pasaulinę politiką. Tai jo „arkliukas“.

Komiko tėvai bandydami ištaisyti nelengvą vaikino charakterį nuo pat mažens skatino jį žiūrėti daugybę komedijų. Netrukus Godfrey suprato, kad humoras gali būti ne tik pramoga. Jam puikiai sekėsi juokauti, o netrukus jis tai darė prieš mases smalsuolių.

Dabar Godfrey yra Amerikoje gerai žinomas aktorius, vaidinęs filmuose su kitu įvertintu JAV komiku Benu Stilleriu, taip pat reperiu Snoop Dogg, Queen Latifah ir kitais.

Vaidmuo filme „Zoolander“ užtvirtino jo kino sėkmę ir jis tapo nuolatiniu veidu komedijos žanro juostose.

Beje, visa Amerika jo veidą geriausiai įsiminė iš kultinės gėrimo „7UP“ reklamos – jis tapo neatsiejamu šio limonado ir geros nuotaikos veidu.

Žinoma, tuo jo nuopelnai televizijoje nesibaigia. Itin populiarūs ir kokybiški humoro šou per televiziją taip pat dažnai neapsieina be Godfrey. Vienas įspūdingiausių jo pasirodymų įvyko kultinėje Jimmy Fallono laidoje „Late Night“.

Neseniai šis juodaodis komikas pristatė savo valandos šou „Godfrey: Black By Accident“ (Godfrey: atsitiktinai juodas) – dalis šios programos bus perkelta ir į Vilnių.

Be kino, reklamos ir televizijos, Godfrey yra oficialiai pripažintas vienas aktyviausiai po pasaulį keliaujančių komikų, kuris sužadina įvairiausių tautų juoko priepuolius.

„Vilnius Comedy Fest“ garantuoja kokybišką ir nuotaikingą laiką su šiuo savo srities profesionalu.

Bilietai: https://shop.ticketpro.lt/lt/Event/Detail/4489/vilnius-comedy-fest-godfrey 

DAUGIAU