Jay Samit: Milijardų dolerių sėkmės strategijos

Jay Samit: Milijardų dolerių sėkmės strategijos

Ar norėtum mokytis iš žmogaus, į kurį patarimo kreipiasi net Vatikano popiežius ir JAV prezidentas? Ką atiduotum, už galimybę pasikonsultuoti su aukščiausio lygio patarėju, bendradarbiavusiu su tokiais inovacijų asais kaip Bill Gates, Steven Spielberg, Steve Jobs, Reid Hoffman, David Geffen, Richard Branson, Paul Allen?

Pasinaudok proga tobulėti, transformuoti savo verslą ir suklestėti su Jay Samit – žmogumi, padėjusiu užaugti „Linkedin“ ir „eBay“!

Pranešime Jay Samit kalbės apie tai, kaip eksponentinės technologijos – AI, AR, 3D spausdinimas, Blockchain, keičia mūsų pasaulį ir kokį teigiamą poveikį gali daryti mūsų darbui, gyvenimui ir verslui, jei tinkamai jomis pasinaudosime.

Jay Samit nagrinės temas, kurios aprašytos jo pasaulį užkariavusioje knygoje „Disrupt You! Master Personal Transformation, Seize Opportunity and Thrive in the Era of Endless Innovation“.

Renginyje bus pristatytas pirmasis knygos leidimas lietuvių kalba.

Įvaldykite asmeninę transformaciją, pasinaudokite proga ir klestėkite begalinių naujovių epochoje su Jay Samit profesionaliais patarimais!

Vasario 21 d. 9.00 val. Vilniuje. Bilietai –> https://bit.ly/2N6viUG
Vasario 21 d. 15.30 val. Kaune. Bilietai –> https://bit.ly/35TLKzZ

DAUGIAU