“Jazz B4”

“Jazz B4”

Stilius: jazz

Kaina: 10lt/ su LSP 7lt

Aktyviausi ir kūrybiškiausi jaunieji Lietuvos džiazo muzikantai, kaip ir kasmet, vasario 9d. kviečia džiazo klausytojus į tradicija tapusį koncertą. Šiais metais įvairios stilistikos džiazo ir originalios kūrybos galėsite išgirsti gyvos muzikos klube „Tamsta”.

JAZZ B4 – jauni ir ambicingi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, džiazo katedros ketvirtakursiai, kurie pasižymi itin aktyvia kūrybine ir koncertine veikla. „Vilnius Jazz Young Power” konkurso dalyvių „Bon Ton”, „Vilkšu Pa Muguru”, „Yo-Yo Mo-Mo-Mo” projektų lyderiai  ir buvo to paties kurso studentai. Silvija Pankūnaitė konkurse buvo pripažinta originaliausios kompozicijos autorė, o Simonas Šipavičius metų instrumentalistas. Skatindami vieni kitus ir įkvėpdami savo išraiškingomis asmenybėmis, muzikantai nebijo ieškoti naujų vėjų ir sprendimų kūrybai. JAZZ B4 kasmet pritraukia vis daugiau tiek naujų muzikantų į savo veiklą, tiek klausytojų į savo koncertus.

Koncerto metu išgirsite tradicinio džiazo kūrinių, fusion, world muzikos, moderniojo džiazo, funko, elektronikos, roko muzikos elementų. Didžioji dalis programos bus pačių muzikantų originali kūryba bei aranžuotės. Taip pat bus unikali proga išvysti naująjį projektą „Sheep Got Waxed”.

http://www.youtube.com/watch?v=amJCUOPGpUM&feature=related

  Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: club@tamsta.com
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

Daugiau info: www.tamstaclub.lt

DAUGIAU