Jazz Duo

Jazz Duo

Vytautas Skudas – trimitas

Paulius Zdanavičius – klavišiniai

Trimitininkas Vytautas Skudas 2000 m. yra dalyvavęs “Vilnius Jazz” su jauniausia festivalio istorijoje grupe „Jazz Pictures”. Vytautas Skudas baigė B.Dvariono muzikos mokyklą, Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatoriją, Vilniaus kolegiją. Šiuo metu studijuoja Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje. Su Vilniaus kolegijos projektu trimitininkas dalyvavo Vladimiro Čekasino projekte “Balandžio Charono pica”, pristatytame praeitame Birštono džiazo festivalyje, jis muzikuoja su Pauliumi Zdanavičiumi,Eduardu Armonu, Vyčiu Nivinsku bei kitais.

Studijuojant LMTA prasidėjo pianisto aktyvi muzikinė veikla, atsiskleidė muzikanto universalumas, profesionalumas. Nuo 2003 m. muzikantas dirba Vilniaus J. Tallat – Kelpšos konservatorijos ir Vilniaus kolegijos koncertmeisteriu. Paulius buvo ir iki šiol yra daugelio grupių, tokių kaip „Miuzetė”, „Crystal Jazz trio”, „Face time”, “Rendez-vous”, “Jazz people” ir „Ingenious”, narys. 2008 m. subūrė džiazo trio pavadinimu “Pauliaus Zdanavičiaus Trio” su kuriuo atlieka savo kompozicijas bei kitų autoriu (Michel Camilo, Oscar Peterson ir pan.) kūrybą. Be Pauliaus šioje grupėje groja būgnininkas Darius Rudis ir kontrabosininkas Maksimas Perepelica.

Šiuo metu pianisto scenos partneriai: dainininkai Jurgis Brūzga, Rūta Ščiogolevaitė, Evelina Sašenko, Jeronimas Milius, Povilas Meškėla; muzikantai Vytautas Skudas, Andrius Kairys, Martynas Kuliavas, Ugnius Savickas, Darius Rudis, Eduardas Armonas, Domas Žostautas, Maksimas Perepelica, Tomas Varnagiris, Nerijus Bakula, Tomas Maslauskas ir kiti.

Nuolat kuria muziką fortepijonui solo ir džiazo ansambliams, taip pat daro aranžuotes bei instrumentines fonogramas.

Paulius Zdanavičius yra grojęs Kauno, Birštono džiazo, Pažaislio muzikos, Kristupo vasaros, Be2gether festivaliuose. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Ispanijoje ir kitose Europos šalyse.

Kolegos Paulių gerbia už patikimumą ir punktualumą. Profesionalumas ir virtuoziškumas vilioja ne vieną muzikantą kviestis Paulių į savąjį kolektyvą. Meistriškos pianisto improvizacijos žavi ne vieną klausytoją.

 

DAUGIAU