JAZZ TUESDAY: Ievos ir Dominyko duetas (Such’A Trip)

JAZZ TUESDAY: Ievos ir Dominyko duetas (Such’A Trip)

Kai lauke šalta arba pernelyg karšta, o gal tiesiog labai norėtųsi ko nors jaukaus, Dominykas ima gitarą, o Ieva spragsi pirštais ir pradeda skaičiuoti:
– a one
a two,
a one two three four…
Ir pasklinda po visus kampus džiazo muzikos melodijos, vingiuoja, raibuliuoja, įsipina į plaukus, o paskui ilgai ilgai dar guli širdyje…

Lotynų amerikos pulsas, svinguojanti afroamerikiečių kultūra, prancūziškas „gippsy” draivas – visa tai skambės dueto atliekamose džiazo standartų aranžuotėse. 

Vokalistė, klavišininkė, kompozitorė ir tekstų autorė Ieva Marija Baranauskaitė 2007 metais baigė Balio Dvariono 10-metę muzikos mokyklą, vėliau muzikos mokslus tęsė Vilniaus Kolegijoje. 2010 metais su grupe „Such‘a‘Trip” užėmė pirmą vietą festivalyje-konkurse „Rebel Rock”, o 2011 metais su grupe „In albedo” pasirodė tarptautinio lygio festivaliuose „VOLT” ir „Vilnius Jazz 2013″. Šiuo metu Ieva yra narė tokių grupių kaip „Such’a’Trip”, „Maestro Kinas” ir „In albedo”. Ji nuolatos koncertuoja, kuria ir aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime. 

Gitaristas Dominykas Norkūnas 2008 metais baigė muzikos mokyklą „Ąžuoliukas”. Šiuo metu mokosi Vilniaus kolegijos menų fakultete pagal populiariosios muzikos programą. Perspektyvus muzikantas yra koncertavęs daugelyje sostinės klubų bei įvairių festivalių, nuolatos kviečiamas į įvairius projektus. Jam yra tekę groti vienoje scenoje su tokiais džiazo muzikantais, kaip Domas Aleksa ir Andrej Polevikov. Šiuo metu muzikantas yra grupės Such‘a‘Trip narys ir nuolatos tobulina savo įgūdžius „Jam Sessions”.

Koncertą dovanoja gyvos muzikos klubas ARTISTAI.
Staliukų rezervacija tel. 8 5 212 12 68.    

DAUGIAU