JAZZYVILE

JAZZYVILE

Apie Jazzyvile
Pseudonimas Jazzyvile atsirado 2006 metais, kai iki tol buvusi džiazo vokalistė – Živilė Povilaitytė – išmėgino save elektroninės muzikos scenoje. Bendradarbiaudama su prodiuseriais Andy Lau, Virus J ir Golden Parazyth, Jazzyvile’ei teko dalintis scena su tokiomis pasaulinėmis žvaigždėmis, kaip Underworld, Armin van Buuren, sukurti ne vieną radijo hitą bei pasirodyti didžiuosiuose Lietuvos elektroninės muzikos renginiuose.
Asmeninė Jazzyvile’ės kūryba atsiskleidžia įvairiais šiuolaikinės elektroninės muzikos stiliais, o sodrus, įsimintinas jos vokalas ir įvairius gyvenimo momentus bei išgyvenimus atspindintys nuoširdūs jos kurti dainų tekstai klausytojus traukia it magnetas ne tik iš radijo eterio, bet ir gyvų pasirodymų metu.

Albumas “Destinations”
Albumas “Destinations” yra netrumpos Jazzyvile’ės kūrybinės veiklos su elektroninės muzikos prodiuseriais – Andy Lau a.k.a. L8M8, Golden Parazyth bei Andriumi Radavičiumi – ataskaita klausytojams.
Albumo įvairiapusiškumas atsiskleidžia plačiu muzikinių žanrų spektru, kuriame persipina down tempo ir jo melancholija su drum’n’bass ar akustiniais kūriniais, į šokių aikštelę iškviečia house ir groovy funk. Todėl “Destinations” yra dinamiškas ir nenuspėjamas, kaip ir pats šiuolaikinis gyvenimas.
Visiems Jazzyvile’ės atliekamiems kūriniams būdingos svajingos vokalinės linijos, pagardintos muzikiniais efektais, kurie privers linksmai “patrypčioti”, ar prisėst ir pagalvot. Todėl jos kūryboje erdvės suras ir šokių, ir alternatyvios muzikos mylėtojai.

DAUGIAU