Jelena Vorobej vėl Lietuvoje!

Jelena Vorobej vėl Lietuvoje!

Jelena Vorobej atvyksta su savo teatro
naujausiu šou “Žvaigždžių suvažiavimas”

Parodijos, kurias sukuria Jelena apie Rusijos ir tarptautines žvaigždes, suteikia pagarba artistams. Savo kūrybinėje taupyklėje yra įvairios žvaigždės, tokios kaip: Ala Pugačiova, Borisas Moisejevas, Laima Vaikule, Lady Gaga, Žana Aguzarova, Valentina Matvijenko, net yra sukurta parodija iš paties parodijų meistro Maksimo Galkino!

Talentingai aktorei, tobulai įvaldžiusiai meną, moterų ir vyrų vaidmenys pavyksta vienodai nepriekaištingai.

Per dviejų valandų šou, kuriame karaliauja ši trapi moteris, visuomenės dėmesys nesusilpsta nei per sekundę. Po muzikinės parodijos seka monologas, tada kitą pasirodymo numerį perima šokėjai, aktorė žaibišku greičiu keičia daugybę kostiumų ir  atvaizdų – ir visą pasirodymą nuolat lydi nenurimstantis juokas iš auditorijos.

Vienas iš labiausiai žinomų Rusijos parodijų meistrų, su savo pasirodymais apkeliavusi visą pasaulį, taip pat kino aktorė, talentinga dainininkė, TV laidų vedėja, savo pačios pasirodymų autorė – Jelena Vorobej vėl Lietuvoje!

Lapkričio 5, 2017 – Vilniaus Kongresų rūmai, 19:00h

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikoma

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU