Joninės 2015 “Meguva Resort Hotel”

Joninės 2015 “Meguva Resort Hotel”

Trumpiausią metų naktį kviečiame sutikti žavingos gamtos apsuptyje, jaukiai įsitaisius prie spragsinčio laužo ir klausant gyvos muzikos! Pinsime vainikus, žaismingai išmėginsime būrimus, klausysimės paukščių čiulbėjimo. Atsipalaiduoti galėsite visai šalia esančiame naujame baseinų ir pirčių komplekse „Natura Termo SPA“, kuriame ne tik 11 baseinų ir įvairiausios pirtys, bet ir puiki vasaros nuotaika.

Vakarėjant pakviesime į įtraukiančią aktyvią pramogą – komandinį orientacinį žaidimą „Joninių lobis“. Čia galės dalyvauti ir maži, ir dideli, nes greitis nėra svarbiausias, o kai kurias užduotis greičiau įveiks vaikai, nei suaugę. Trasa nusidrieks per „Meguva Resort Hotel“ teritoriją, todėl turėsite galimybę atrasti kiekvieną šio nuostabaus komplekso kampelį.

Kovinei rungtyniavimo dvasiai aprimus, įspūdžiais dalinsimės „Meguva“ restorane, prie gardžios vakarienės stalo, o tuo pačiu stebėsime ir degustuosime šašlykus, kuriuos gamina profesionalus virtuvės šefas. Kiek kartų nepavyko skaniai iškepti mėsos, ji buvo tarsi guminė? Visa tai jau praeitis – sužinosite, kaip pasirinkti mėsą, ją paruošti, kokius prieskonius naudoti skirtingiems skoniams išgauti ir su kuo patiekti lauko kepsnius. Tapkite tikru lauko kepsnių čempionu!

Artėjant trumpiausiai metų nakčiai jaukiai įsitaisysime prie laužo. Su vakarėjančios gamtos garsais persipins gitaros skambesys, smuikas ir būgnelių ritmas. Linksmieji muzikantai „Grajus“ žada ne tik puikų muzikinį foną, bet ir pašėlusiai smagią polkutę! O kurgi dar Joninių nakties stebuklai, kai pražysta ypatingų galių suteikiantis papartis papartis, prašnenka paukščiai, o greta esantys žolynų žiedai yra pasiruošę Jums atskleisti ateities paslaptis…

Jūsų šeimai ir draugams paruošėme specialią programą, kuri įtrauks ir suteiks puikių įspūdžių, kurie išliks ilgam!

Daugiau informacijos renginio bloge: http://jonines2015.blogspot.com/

DAUGIAU