Joninių šventė „Megoje“

Joninių šventė „Megoje“

Ilgasis Joninių savaitgalis bus ypač dosnus prekybos ir laisvalaikio centro „Mega” lankytojams. Birželio 24-26 dienomis centrinėje „Megos” aikštėje siautės laumės, kurios linksmins mažus ir didelius, o visus – ne tik Jonus ir Janinas – pasitiks šventinės nuolaidos ir nemokamas Deivydo Zvonkaus bei Smaragdinio Telšių choro koncertas.

 

Milžiniškoje, net 100 puslapių „Megos” Joninių knygoje, kurią versti laumės siūlys kiekvienam, ilgojo savaitgalio metu apsipirkusiam bent už 25 litus, įrašyta gausybė didesnių ir mažesnių stebuklų, pradedant sidabro papuošalais, „Megos” ir įvairiausių parduotuvių bei restoranų dovanų čekiais ir baigiant mažais džiaugsmais: bokalu Joninių giros ar porcija ledų. Greta burtų knygos, kurios visi puslapiai laimingi, „Megoje” įsikūrusios parduotuvės ir paslaugų vietos žada išskirtines šventines nuolaidas.

 

Mažieji „Megos” lankytojai visą ilgąjį savaitgalį, birželio 24-26 dienomis, nuo 11 iki 19 valandos žais su laumėmis, kurios juos mokys Joninių burtų ir kartu pieš laumių juostas. Pavargę nuo žaidimų mažyliai galės atsipūsti ir paklausyti pasakų, kurias kasdien nuo 12 iki 17 valandos skaitys Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė Jolita Ross.

 

Ilgąjį Joninių savaitgalį pradės ir „Megos” lankytojus pradžiugins nemokamas Deivydo Zvonkaus ir Smaragdinio Telšių choro koncertas, kuris vyks penktadienį, birželio 24 dieną 18 val. „Kadangi mūsų choro repertuaras išskirtinai smagus ir optimistinis, žadame užkrėsti kauniečius ir miesto svečius puikia nuotaika ir nuteikti tolesnėms savaitgalio šėlionėms”, – sakė Telšių Smaragdinio choro vadovas Deivydas Zvonkus.

DAUGIAU