Joris Rubinovas / Shalom Culture Palanga

Joris Rubinovas / Shalom Culture Palanga

Joris Rubinovas (bosas) / Shalom Culture Palanga

Rugpjūčio 31 dieną, 20 val. Palangos kurhauze įvyks „Shalom Culture & Music Festival” koncertas, kurio metu žydiškos muzikos programą atliks operos solistas Joris Rubinovas. Renginio metu skambės Izraelio ir Lietuvos kompozitorių kūriniai bei žydų liaudies dainos hebrajų ir jidiš kalbomis.

Joris Rubinovas – jaunosios kartos operos solistas, bosas. Muzikos mokėsi J.Naujalio muzikos gimnazijoje, dainavo berniukų chore „Varpelis”, 2015 m. baigė Juozo Gruodžio konservatoriją (B. Sodaitytės kl.). Iškart po to tolimesnėms muzikos studijoms išvyko į Hamburgą, Vokietiją. 2022 m. baigė dainavimo studijas Hochschule für Musik und Theater Hamburg pas profesorius C. James ir M. Tucker. Nuo 2021 m. Joris Rubinovas sukūrė 15 vaidmenų operose, operetėse ir miuzikluose Kauno Valstybiniame Muzikiniame teatre ir Lietuvos Nacionaliniame Operos ir Baleto teatre. Joriui yra svarbi jo žydiška tapatybė, todėl jis su malonumu dalyvauja žydiškos muzikos projektuose, o Shalom Culture & Music Festivaliui ruošia specialią programą.

„Shalom Culture & Music Festival“ vyks nuo gegužės iki spalio mėnesio ir aplankys net 11 Lietuvos miestų ir miestelių. Beveik pusę metų truksiančioje žydiškos muzikos ir kultūros festivalio programoje skambės klasikinė bei šiuolaikinių kompozitorių muzika, klezmerio melodijos, džiazo improvizacijos, vyks parodos bei meninės akcijos. Festivalyje dalyvaus muzikantai ir dainininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Vokietijos bei Izraelio. Šiais metais festivalio programoje planuojama surengti virš 20 koncertų, kurie vyks Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Palangos koncertų salėse, Senojoje Zapyškio bažnyčioje, Alytaus, Joniškio, Kėdainių, Pakruojo ir Žiežmarių sinagogose bei Telšių ješivoje.

Festivalį iš dalies finansuoja Vilniaus m. savivaldybė, Kauno m. savivaldybė, Tautinių mažumų departamentas prie LRV, Wix.com bei privatūs rėmėjai. Informacinis partneris LRT. Bilietus platina Bilietai.lt

Bilietai į kitus festivalio renginius: https://bit.ly/3W2MgIl

Festivalio koncertų metu gali būti fotografuojama, filmuojama, dalyviai gali būti matomi nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuojami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU