Judesio terapija “5 vidinių ritmų kelionė”

Judesio terapija “5 vidinių ritmų kelionė”

“Judesys nėra vien meditacija; tai vaistas, gydantis įtrūkimus tarp mūsų proto ir širdies, tarp kūno ir sielos” (G. Roth) 

Tam, kad pasijaustume gyvais, išsivaduotume nuo susikaupusių emocijų, pabūtume saugioje erdvėje, leistume muzikai nuplauti kasdienybės dulkes…..

Šis užsiėmimas remiasi G. Roth sukurtu 5 ritmų metodu ir tradiciškai prasideda apšilimu – kūno džiazu. Tuomet atsiduodame moteriškajam arba tekėjimo ritmui, kuris mus nuneša į vyriškąjį arba staccato ritmą, po to neriame į totalų paleidimo arba chaoso ritmą, po kurio išneriame jau lyriniame arba svajonių ir džiaugsmo ritme, o visa tai apjungia ramybė – visko pabaiga ir nauja pradžia.

Užsiėmimo pabaigoje skirsime laiko moteriškumo – vidinės mamos meditacijai.

Dalyvauti galima be jokio išankstinio pasiruošimo, tereikia turėti laisvą, judesių nevaržančią aprangą ir šiltas kojinaites. 

Visiškai nereikia mokėti šokti!

Užsiėmimą veda Auksė Luišaitė.
“Daugelį metų buvau  šokių grupės LEGENDA vadovė ir choreografė, turiu Šokio pedagogikos profesinio bakalauro diplomą; devynerius metus koordinavau įvairius projektus, susijusius su šiuolaikiniu šokiu; nuo 2004 m. praktikuoju Pilateso metodą, o pastaruosius šešerius metus – šokio-judesio terapiją, kurios mokiausi Dr. Aleksandro Giršono programose.  2014 m. rudenį pradėjau Integruotos kūno judesio terapijos studijas (ibmt.co.uk). Virš 12 metų praktikuoju meditaciją.

Mano gyvenimo moto – „Gyvenu, nes šoku”: šokis man yra ne tik būdas išreikšti save – tai susitikimas su savimi ir kitais, judėjimas savęs ir savo pažinimo link.

Mano tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje galima būtų vystyti kūrybiškumą, atsipalaiduoti  nuo susikaupusių įtampų, priimti kūno siunčiamus signalus ir taip išmokti daugiau (pasi)tikėti savimi, savo išskirtinumu.”

Data: kovo 7 d., šeštadienis
Laikas: nuo 11 iki 13 val.
Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės. 
www.pazinimassaviraiska.lt

Kaina: 10 Eur

Registruotis prašome el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta )

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU