judesio terapija “Asmeninės ribos ir santykių šokis”

judesio terapija “Asmeninės ribos ir santykių šokis”

Kiekvienas iš mūsų yra unikalus, skirtingai jaučiame savo erdvę arba savo ribas. Būdami vieni, galime jaustis puikiai, tačiau bendravimas su kitais keičia mūsų būseną. Kartais lyg ir ištirpstame tame santykyje, kartais jaučiamės užsipildę ir laimingi, o kartais – suirzę ar net supykę. Tad labai svarbu pastebėti kada būna peržengtos mūsų ribos, kada “pametame” save ar pasiduodame svetimai tėkmei. 

Todėl kviečiame jus gegužės 12 d., antradienį, 18 val., šokio – judesio bei prisilietimų pagalba stebėti ir žymėtis savo erdvę, praktikuotis pasakyti “ne”, eksperimentuoti su savo ribomis ir pasitikėjimu.

Šiam užsiėmimui nereikia jokio pasiruošimo, išskyrus patogią aprangą ir kojinaites.

Visiškai nereikia mokėti šokti!

Užsiėmimą veda Auksė Luišaitė.
“Daugelį metų buvau šokių grupės LEGENDA vadovė ir choreografė, turiu Šokio pedagogikos profesinio bakalauro diplomą; devynerius metus koordinavau įvairius projektus, susijusius su šiuolaikiniu šokiu; nuo 2004 m. praktikuoju Pilateso metodą, o pastaruosius šešerius metus – šokio-judesio terapiją, kurios mokiausi Dr. Aleksandro Giršono programose. 2014 m. rudenį pradėjau Integruotos kūno judesio terapijos studijas (ibmt.co.uk). Virš 12 metų praktikuoju meditaciją.

Mano gyvenimo moto – „Gyvenu, nes šoku”: šokis man yra ne tik būdas išreikšti save – tai susitikimas su savimi ir kitais, judėjimas savęs ir savo pažinimo link.

Mano tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje galima būtų vystyti kūrybiškumą, atsipalaiduoti nuo susikaupusių įtampų, priimti kūno siunčiamus signalus ir taip išmokti daugiau (pasi)tikėti savimi, savo išskirtinumu.”

Data: gegužės 12 d., antradienis
Laikas: nuo 18 iki 20 val.
Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės. 
www.pazinimassaviraiska.lt

Kaina: 10 Eur

Registruotis prašome el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta )

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU