JUDESIO TERAPIJA – SUSITIKIMAS SU VIDINIU GYVŪNU

JUDESIO TERAPIJA – SUSITIKIMAS SU VIDINIU GYVŪNU

Jei jaučiate, kad trūksta ryšio su savąja jėga arba norite ją sustiprinti, kviečiame jus susitikti su savo vidiniu gyvūnu.

Vidinis (arba dvasinis, archetipinis, toteminis) gyvūnas mus sujungia su Žeme, su mūsų tikrąja prigimtimi, simbolizuoja elgesio modelius ir savybes, o taip pat yra puikus mūsų gyvenimo vedlys, patarėjas ir mokytojas. Kai kreipiamės į gyvūną pagalbos, tarsi prašome susilieti su jo esybe ir jėga.

Šiame užsiėmime mes judėsime ar šoksime, išlaisvindami kūną nuo susikaupusių įtampų, atsipalaiduosime, taip pabudindami intuiciją, vaizduotę, įkvėpimą. Tuomet atliksime meditaciją, leidžiančią susitikti su vidiniu gyvūnu… ir galėsime vėl grįžti į “čia ir dabar”, į savo centrą, susijungus su vidinėmis galiomis bei talentais.

Šiam užsiėmimui nereikia jokio pasiruošimo, išskyrus patogią aprangą ir šiltesnes kojinaites. Visiškai nereikia mokėti šokti!

Užsiėmimą ves Auksė Luišaitė, daugelį metų buvusi šokių grupės LEGENDA vadovė ir choreografė, turinti Šokio pedagogikos profesinio bakalauro diplomą; devynerius metus koordinavusi įvairius projektus, susijusius su šiuolaikiniu šokiu; nuo 2004 m. praktikuojanti Pilateso metodą, o pastaruosius šešerius metus – šokio-judesio terapiją, kurios mokėsi Dr. Aleksandro Giršono programose, taip pat Auksė per 12 metų praktikuojai meditaciją, o 2014 m. rudenį pradėjo Integruotos kūno judesio terapijos studijas (ibmt.co.uk). Auksės gyvenimo moto – Gyvenu, nes šoku. Šokis yra ne tik būdas išreikšti save – tai susitikimas su savimi ir kitais, judėjimas savęs ir savo pažinimo link. Auksės tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje galima būtų vystyti kūrybiškumą, atsipalaiduoti nuo susikaupusių įtampų, priimti kūno siunčiamus signalus ir taip išmokti daugiau (pasi)tikėti savimi, savo išskirtinumu.

  

Registruotis el.p. [email protected]

Tel. pasiteirauti 8 684 44109

 Užsiėmimo kaina: 15 Eur/dalyviui

 

Adresas: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt

https://www.facebook.com/events/1004697386261558/

DAUGIAU