Judesio terapija “Susitikimas su vidiniu gyvūnu”

Judesio terapija “Susitikimas su vidiniu gyvūnu”

Jei jaučiate, kad trūksta ryšio su savąja jėga arba norite ją sustiprinti, kviečiu jus susitikti su savo vidiniu gyvūnu.

Vidinis (arba dvasinis, archetipinis, toteminis) gyvūnas mus sujungia su Žeme, su mūsų tikrąja prigimtimi, simbolizuoja elgesio modelius ir savybes, o taip pat yra puikus mūsų gyvenimo vedlys, patarėjas ir mokytojas. Kai kreipiamės į gyvūną pagalbos, tarsi prašome susilieti su jo esybe ir jėga.

Šiame užsiėmime mes judėsime ar šoksime, išlaisvindami kūną nuo susikaupusių įtampų, atsipalaiduosime, taip pabudindami intuiciją, vaizduotę, įkvėpimą. Tuomet atliksime meditaciją, leidžiančią susitikti su vidiniu gyvūnu… ir galėsime vėl grįžti į “čia ir dabar”, į savo centrą, susijungus su vidinėmis galiomis bei talentais.

Šiam užsiėmimui nereikia jokio pasiruošimo, išskyrus patogią aprangą ir kojinaites.

Visiškai nereikia mokėti šokti!

Užsiėmimą veda Auksė Luišaitė.
“Daugelį metų buvau šokių grupės LEGENDA vadovė ir choreografė, turiu Šokio pedagogikos profesinio bakalauro diplomą; devynerius metus koordinavau įvairius projektus, susijusius su šiuolaikiniu šokiu; nuo 2004 m. praktikuoju Pilateso metodą, o pastaruosius šešerius metus – šokio-judesio terapiją, kurios mokiausi Dr. Aleksandro Giršono programose. 2014 m. rudenį pradėjau Integruotos kūno judesio terapijos studijas (ibmt.co.uk). Virš 12 metų praktikuoju meditaciją.

Mano gyvenimo moto – „Gyvenu, nes šoku”: šokis man yra ne tik būdas išreikšti save – tai susitikimas su savimi ir kitais, judėjimas savęs ir savo pažinimo link.

Mano tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje galima būtų vystyti kūrybiškumą, atsipalaiduoti nuo susikaupusių įtampų, priimti kūno siunčiamus signalus ir taip išmokti daugiau (pasi)tikėti savimi, savo išskirtinumu.”

Data: balandžio 14 d., antradienis
Laikas: nuo 18 iki 20 val.
Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės. 
www.pazinimassaviraiska.lt

Kaina: 10 Eur

Registruotis prašome el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta )

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU