Jungtinis dainuojamosios poezijos koncertas

Jungtinis dainuojamosios poezijos koncertas

Jungtinis dainuojamosios poezijos koncertas ,,Artistų” terasoje
Birželio 19 d. 20 val. muzikinio baro ,,Artistai” vasaros terasoje laukia išskirtinis vasaros jungtinis dainuojamosios poezijos atlikėjų koncertas, kuriame pasirodys kuriantis jaunimas bei scenos ,,vilkai”. Tradiciniai ketvirtadieniai su dainuojamąja poezija – geriausias pasirinkimas vasariškoje sostinėje.
Koncerte savo kūryba dalinsis Eglė Ancevičiūtė. Jau septynerius metus gitara grojanti ir savo dainas kurianti atlikėja, aktoriaus Mindaugo Ancevičiaus sesuo, sako, kad jai mieliausia groti Lietuvoje. Patogiai scenoje besijaučianti mergina ,,Artistų” lankytojams pristatys gražiausias savo dainas.
Dar vienas atlikėjas, kurį publiką puikiai pažįsta iš dainuojamosios poezijos koncertų – Juozapas Liaugaudas. Dar mokykloje pradėjęs kurti ir dainuoti, šiandien Juozapas yra gerokai brandesnis savo kūryba bei pripažįstamas dainuojamosios poezijos kūrėjų tarpe. „Išpažįstu sveiką gyvenimo būdą, tačiau vienos priklausomybės taip ir neatsisakau – tai muzika. Svetimų poetų tekstai nesidainuoja, tad tenka griebtis savų. Nežinau, ar tekstai geri, bet tikrai žinau, ką dainuoju.”
Jau ne pirmąkart “Artistų” scenoje pasirodys ir grupė “ORA”. Jos lyderis Vygantas Šimkus save apibūdina taip: ,,Grupės idėja buvo mintyse jau seniai. Tačiau toliau idėjos ribų nebuvo pajudėta. Viskas prasidėjo tuomet, kai Vygantas Šimkus pradėjo savo solinę karjerą nuo pirmojo pakvietimo groti dainuojamosios poezijos koncerte Kirtimų kultūros centre. Tada ledai pajudėjo”. Kokie jie šiandien – išvysime susirinkę ,,Artistuose”.
Jaunųjų atlikėjų gretas paįvairins aktorius, bardas Saulius Bareikis. Daugiau nei dvidešimt metų vaidinantis Valstybiniame jaunimo teatre, S. Bareikis į sceną dažnai kyla ir dainuoti arba, kaip pats sako, vaidinti save. Atlikėjo manymu, dainuodamas turi apsinuoginti, skaitydamas tą muzikinį dienoraštį, kurį iš principo rašai sau. “Rašai tai, ką nori iš savęs išmesti, paversti tam tikru ženklu… Tik paskui ateina noras, poreikis pasidalyti, ir tada tai tampa viešu dienoraščio skaitymu”, – samprotauja menininkas, – “dalytis skatina ir elementari baimė, kad kartu su tavimi gali numirti ir tam tikros temos, idėjos, tekstai, kurie paskui klaidžios kažkur beorėje erdvėje. Juk žmogus toks padaras, kuriam svarbu ką nors palikti, perduoti kažkokią žinią”. 
Giedrius Arbačiauskas – dar vienas koncerto dalyvis, kuriam talkins violončele pritarianti žmona Agnė. Pastaruoju metu dviese grojantis duetas apie save sako: „Kuo ilgiau drauge grojome, tuo labiau susiderino ne tik mūsų instrumentai, bet ir mes patys. Išmokome tikėti šviesiais stebuklais. Ta šviesa ir dalinamės pasirodymuose…
Taigi vasarišką ketvirtadienio vakarą susitikime muzikinio baro „Artistai” lauko terasoje ir pasinerkime į dvasinį pasipildymą su teisinga muzika ir puikiais atlikėjais.
Koncerto vieta: muzikinis baras ,,Artistai” (Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius)
Bilieto kaina: 25 Lt (+2 Lt komisinis mokestis)
Bilietus platina: www.bilietai.lt; bei 1 val. iki koncerto pradžios prie vartų.
Daugiau informacijos: [email protected]
www.bardai.ltĮRAŠAI    

DAUGIAU