JUODA DUONA / PA NEGRE

JUODA DUONA / PA NEGRE

PRISTATO

Režisierius: Agustí Villaronga

Vaidina: Francesc Colomer, Marina Comas, Nora Navas, Roger Casamajor, Lluïsa Castell

 

Vienuolikmetis Andriu buvo paskutinių mažo berniuko ir jo tėvo gyvenimo sekundžių liudininkas. Mirštančio berniuko paskutinis ištartas žodis buvo „Pitorliuja”, paslaptingo draugo, gyvenančio miško urve, vardas. Vietinė policija, tirianti skardžio apačioje, miške gulinčius kūnus, iš pradžių įvykį laiko nelaimingu atsitikimu, tačiau vėliau nusprendžia, kad buvo įvykdyta žmogžudystė. Andriu tėvas Fariolas tampa pagrindiniu įtariamuoju. Berniuko pasaulis pradeda byrėti į šipulius – jo mylimas tėvas ir asmeninis didvyris slepiasi nuo policijos, o suvargusi motina turi dirbti papildomas valandas, kad išlaikytų šeimą. Andriu priglaudžiamas kaimo ūkyje, kuriame sunkmetį išgyvena jo močiutė su dukterimis. Čia berniukas pirmąkart susiduria su negailestinga pokarine realybe, o kad įveiktų baimę ir netektį, jis susikuria svajonių pasaulį.

Apdovanojimai:

2011 m. – geriausio filmo, geriausio garso, geriausios aktorės, geriausio operatoriaus darbo, geriausio režisieriaus, geriausio pradedančio aktoriaus, geriausios pradedančiosios aktorės, geriausio dizaino, geriausio scenarijaus, geriausios pagalbinės aktorės „Goja” apdovanojimai Ispanijos nacionalinio kino apdovanojimų ceremonijoje (Ispanija).

2011 m. – „Sidabrinės kriauklės” apdovanojimas už geriausios aktorės darbą Tarptautiniame San Sebastiano kino festivalyje (Ispanija).

 

Šalis: Ispanija

Metai: 2010

Trukmė: 1:48

Žanras: drama

www.daugirdoamfiteatras.lt

 

DAUGIAU