Juodojo humoro šou su A.Orlausku

Juodojo humoro šou su A.Orlausku

Vakarėlis vyks muzikinio klubo – smuklės „Juonė pastuogė“ vasaros koncertų kiemelyje, kur šokių aikštelė po stogu, o esant vėsesniam orui įjungiami šildytuvai. Mums nebaisus nei lietus, nei šaltas oras…

INTERAKTYVUS JUODOJO HUMORO ŠOU „SEX TABU BE/NE TABU”
Ar galima vyrą išmokinti būti geru meilužiu? Kaip moterį padaryti laimingą? Ką iš tiesų apie moteris ir seksą galvoja vyrai? Ar oralinis seksas kenkia sveikatai? Kokias klaidas lovoje dažniausiai daro vyrai? Ką daryti, kad vyras po gero sekso neapsiverstu ant kito šono ir neužmigtu? Ar tik ilgai laukdama moteris gali sutikti svajonių princą? Kodėl vyrų ir moterų mėgiamos sekso pozos skiriasi?
Tai tik dalis klausimų, kurie dominą šiuolaikines moteris ir vyrus. Ir visi atsakymai skandalingame juodojo humoro šou „Sex Tabu be/ne Tabu”.. Tai interaktyvus šou, su stand‘up komedijos elementais ir klasikų intymios poezijos perlais . Tai nepaprastai šmaikštus, iki ašarų juokingas ir savikritiškas žvilgsnis į vyrų ir moterų santykius. Tai tiesiog nepakartojamas mono spektaklis- humoro šou, kuriame pirmuoju smuiku griežia vienintelis Lietuvoje tituluotas komikas, tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas.
Kaip sako pats maestro A.Orlauskas:- Aš nevaidinu, kad sexas man neįdomus ir nemalonus, aš nevaidinu, kad man malonu moteriai suteikti malonumą ir kalbbu apei tai atvirai ir be tabu. Šis šou tai daugiau kaip 30 metų sceninės kūrybinės patirties auksinė kolekcija. Tai tiesiog fainiausi ir drąsiausi humoro perlai, kurie anksčiau būdavo prieinami tik siauram ratui artimų draugų, kolegiškuose susibūrimuose. Aš jau seniai draugų rate leidžiu sau tokių pamėtyti tokių perliukų ir draugai ne kartą mane skatino visą tai perkelti į sceną, bet aš vis susilaikydavau. Manau, kad kiekvienas projektas turi subręsti ir prinokti. Ir štai dabar „Sex Tabu be/ne Tabu” prinoko, nes ir publika jau subrendo, iš tiesų, žiauriai atviram humoro šou. Antra vertus mano abejones išsklaidė žinomas rašytojas Sigitas Parulskis, kuris sako: – „….jau seniai seksualumas tapo mūsų viešos kasdienybės dalimi ir būtų labai davatkiška vaidinti nekaltybės amžių”.
Pirmieji žiūrovai pamatę šį šou neslėpė pasigerėjimo, nuostabos ir lengvo šoko. Viena žiūrovė FB parašė : „ Panos buvau Orlausko juodajam šou „Sex tabu be tabu”. Net neturiu žodžių, ką pasakyt, neatsimenu nieko, bet buvo taip žiauru ir taip juokinga, kad teko bėgti į tualetą, kad neapsišlapinčiau…Vienu žodžiu piz…….ts. Mano draugas dar dabar žagsi ir žvengia vairuodamas”.
Svarbiausias dviejų dalių šou tikslas pagerinti vyro ir moters santykius, patobulinti kiekvieno žinias apie partnerių psichologines, dvasines ar anatomines būsenas ir nepamiršti, kad juokauti galima apie viską. Ypač jei tai atliekama profesionaliai, meistriškai, neužgauliai, skaniai ir tikrai juokingai. Ir nebijoti kalbėtis apie TAI. „Gyvenimą reikia nugyventi taip, kad būtų smagu prisiminti. Bet gėda papasakoti”-sako A.Orlauskas ir kviečia visus šiuolaikinio progresyvaus mąstymo žmones, kurių nekamuoja kompleksai, susikaustymas ir prietarai apsilankyti jo šou. Amžius neribojams, bet kompleksuotiems ir dievobaimingiems, nerekomenduoja gydytoja ar vaistininkai. Perspėjimas! N-18.

DAUGIAU