Jurga Šeduikyte Ir Grupė

Jurga Šeduikyte Ir Grupė

Muzikos stilius: pop/ rock
Kaina: 20lt/ 25lt

Geriausia žiemos naujiena visiems Jurgos mylėtojams. Tirpdantis sniegą ir šildantis per visus šalčius stebuklingas balsas papuoštas akustiniu skambesiu jau Vasario 22 geros muzikos klube „Tamsta”. Vieno iš gražiausio ir jaukumu užliejančio vokalo savininkė ir gyvendama Maskvoje nepaskęsta šeiminyniuose rūpesčiuose, bet ruošia vis naujus muzikos perlus savo gerbėjams, kuriuos jai atlikti padeda nauja grupės sudėtis.

Maskvoje gimė ir naujausias Jurgos darbas – muzikinis spektaklis „MetroNomes”. Kuris puošia ir taip gausią atlikėjos diskografija tiek savo skambesiu, tiek užburiančiais tekstais. Daug kartų festivaliuose ir apdovanuojimuose įvertinta Jurga neužmiega ant laurų, bet nori dovanoti kuo daugiau savo muzikos ištikimiausiams gerbėjams, kurie laukia retų, bet įsimintinų koncertų. Tai bus paskutinis pasirodymas prieš atlikėjai kartu su vyru Vidu Bareikiu ir sūneliu Adu grįžtant į Maskvą, todėl tu negali šito pražiopsoti pasidavęs žiemiškąjai apatijai.

Koncerte skambės kūriniai iš naujojo albumo, taip pat senieji, patys gražiausi Jurgos darbai, kurių melodijos įsitvirtina širdyje ir padeda skristi, per žemę, per savo patirtis ir kilti aukštyn į gražų pasaulį, kuriame širdis gyvena ramybėje ir palaimoje. Jurgos muzika galima drąsiai vadinti kelionės per gyvenimą muzika, kurioje telpa visa vaivorykštė emocijų, kurioje atgimsta prisiminai ir vėl norisi svajoti. Ateik, jei esi liūdnas ir muzika vėl privers tave šypsotis, ateik jei širdyje giedra ir džiaukis kartu su esančiais šalia. 

Jurga ir draugai laukia tavęs Vasario 22 dieną 21val. „Tamstoje”. Koncerto metu bus galima įsigyti ir naujausią Jurgos muzikos albumą “MetroNomes”. Pasinaudok šią galimybe būti apgaubtas geros muzikos, ramybės ir jaukumo, nepamiršk draugo. 

Jurga Šeduikytė – balsas
Tadas Dešukas – smuikas
Vytis Nivinskas – kontrabosas
Vidas Bareikis – klavišiniai
Josh McClung – mušamieji

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496 arba el.paštu
[email protected]    

DAUGIAU