Jurgos albumo „Breaking The Line“ pristatymas Kaune

Jurgos albumo „Breaking The Line“ pristatymas Kaune

 

Dvejus metus Maskvoje praleidusi ir į Lietuvą šių metų pradžioje sugrįžusi Jurga Šeduikytė gegužės 2 d. Vilniuje, menų fabrike LOFTAS, ir gegužės 9 d. Kauno „Gargare” pristatys savo naująjį albumą „Breaking The Line”. Jurga ant scenos pasirodys ne tik su grupe, bet ir su visa komanda, prisidėjusia prie kūrybinio proceso – albumo prodiuseriu Leonu Somovu ir pianistu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, Petru Geniušu.

Dainininkė pasakojo, kad tie metai, praleisti viename didžiausių ir gan svetimame pasaulio mieste, ją įkvėpė  kūrybai. Pasak Jurgos, dauguma melodijų užgimė ne tik važiuojant niūriais metro, bet ir žiūrint filmus, kurie ir yra šio albumo pagrindinis įkvėpimo šaltinis:  Larso von Triero drama „Melancholija” , kultinis „Kovos klubas”, „Pradžia” su Leonardo di Caprio, „Negyvėlis” su Džoniu Depu ir kiti.

Jurga tai pat pridūrė, kad albumo pristatymo koncertui yra ruošiama ir įspūdinga scenografija – kiekvienai dainai kuriamos specialios vizualizacijos, įkvėptos atitinkamų filmų. „Koncerto tikslas – sukurti vientisą atmosferą. Tai bus tikras iššūkis, nes pirmą kartą per savo karjerą albumo muzikai ir jo pristatymui pasirinkau temą.”

Jurgos gerbėjai koncerto metu taip pat išgirs ir puikiai visiems žinomas melodijas.

Bilietai – TIKETOJE: http://www.tiketa.lt/jurgos_albumo_breaking_the_line_pristatymas_41479

 

DAUGIAU