Jurij Šatunov | Šiauliai

Jurij Šatunov | Šiauliai

Bilietus platina: www.ticketmarket.lt 

bei visi “PayPost” skyriai visoje Lietuvoje!

****

Legendinis Jurijus Šatunovas grįžta į Lietuvą! Atlikėjas, kurio pasirodymai surenka pilnas arenas, atliks savo geriausias dainas Šiaulių publikai. Derybos dėl atlikėjo pasirodymų užsitęsė virš metų laiko ir jau 2016 metų gegužės mėnesį Jurijaus gerbėjai turės galimybę vėl išgirsti geriausias ir naujausias savo numylėtinio dainas.

Jurijus Šatunovas devinto dešimtmečio pabaigoje tapo publikos numylėtiniu, kiekvieno koncerto metu sukeldamas džiaugsmingas ovacijas. Daugelis bandė jį mėgdžioti, bandydami kurti panašias grupes, tačiau tokio pasisekimo nesulaukė. Šis atlikėjas išsiskyrė savo gebėjimu ne tik užvesti publiką, bet ir nuoširdžiai, paprastai dainuoti kiekvieno širdžiai artimas dainas. Po jo pasitraukimo jo pakeisti nesugebėjo nei pagrindiniai šalies prodiuseriai, nei turtingi rėmėjai, siūlę scenai savo favoritus. 

J. Šatunovo unikalumas slypi tame, kad, grįžęs į sceną, jis išliko toks, koks buvo – nuoširdus ir atviras, talentingas ir artimas visiems. Būtent todėl ir dabar jo dainų, kaip senų taip ir naujų, klausosi įvairaus amžiaus žmonės, o jo gerbėjų ratas nuolat auga. Šiame koncerte visi, kam pavyko nusipirkti bilietą, išgirs savo mėgiamas dainas ir susipažins su naujomis kompozicijomis. 

Jurijus Šatunovas atliks garsiausius milijoną širdžių užkariavusius kūrinius, tapusius atlikėjo vizitine kortele: “Sedaja noch”, “Belyje rozy”, “Detsvo”, “Rozovij vecher”.    

DAUGIAU