K. Lučinskas „Tikroji dinozaurų istorija“

K. Lučinskas „Tikroji dinozaurų istorija“

Dėl Lietuvoje paskelbto visuotinio karantino 2020 m. gruodžio 27 d. šokio spektaklis „Tikroji dinozaurų istorija“ nukeltas į 2021 m. balandžio 11 d. 13.00 val.

2021 m. sausio 17 d. K. Lučinsko šokio spektaklį vaikams „Tikroji dinozaurų istorija“ – į 2021 m. balandžio 11 d. 13.00 val., Žvejų rūmų Didžiojoje salėje;

Jei nauja renginio data nėra tinkama prašome susiekti el.paštu rinkodara@kvmt.lt iki vasario 8d.

ŠOKIO SPEKTAKLIS

Kamerinis šokio spektaklis „Tikroji dinozaurų istorija“ skirtas visai šeimai, su fonograma

 

KOMPOZITORIUS – Kristijonas Lučinskas

CHOREOGRAFĖ – Aušra Krasauskaitė

SCENOGRAFIJOS IR KOSTIUMŲ DAILININKĖ – Liuka Songailaitė

ŠVIESŲ DAILININKAS– Justas Butkus

 

ATLIKĖJAI

DINOZAURAS I – Simonas Laukaitis, M. Mordasov, I. Temchenko

DINOZAURAS II – Darius Berulis, P. Jonikas, D. Butenko

DINOZAURAS III – T. Baužas, R. Semenenko

DINOZAURAS IV – Kristina Gudelytė, D. Verovka

DINOZAURAS V – Viktorija Gulnickaja-Galvanauskienė, A. Shevchyk

MERGAITĖ – U. Gaurilovaitė, M. Butkutė

 

Ką esi girdėjęs apie dinozaurus? Gal esi ką nors apie juos skaitęs? Gali prisiekti, kad jie išnyko? Bet ar gerai apsidairei aplinkui, įsižiūrėjai į visus daiktus? Stebėjai krintančias žvaigždes? Ar bent akimirkai buvai užsimerkęs ir paniręs į fantazijų pasaulį?

Mes atversime Tau visatos duris, kur galėsi išvysti saulės sistemos planetas, pažvelgti į dinozaurus iš labai arti ir suprasti jų tikrąją egzistavimo priežastį.

Išvysi dar niekam nežinomus visatos kampelius, sužinosi apie tikrąjį visatos susikūrimą, tariamą dinozaurų išnykimą ir pirmąją žmogaus kelionę į Marsą: tai, ko nerastum nė viename istorijos vadovėlyje.

Susipažinsi su penkiais mielais dinozaurais ir turėsi progą pamatyti, kaip šis penketukas netikėtai atranda jiems dar nematytą būtybę. Tuomet užsimezga keista ir nepakartojama draugystė, kuri dar kartą primena, kokia svarbi yra šeima. Ir kad klysti nėra blogai, jeigu iš to pasimokome.

Tai istorija, aprėpianti plačiąją jausmų visatą ir primenanti tikras ir paprastas vertybes, kurios egzistuoja iki šiol, bet yra truputėlį pamirštos.

Tik prižadėk, kad į spektaklį atsivesi geriausią draugą, nes tai istorija, kurią gali sužinoti ne kiekvienas. Tai istorija, kuria dalintis galima tik su tais, kurie dar neužaugo ir nenustojo tikėti vaizduote.

Choreografės Aušros Krasauskaitės šokio spektaklis „Tikroji dinozaurų istorija“ skirtas visai šeimai.

 

 

DAUGIAU