KABLOONAK | Tamsta

KABLOONAK | Tamsta

Kabloonak muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles jau kiek per daug išvargino užtikrintai šaižus šiuolaikinio miesto ritmas.

Užuovėją čia ras ir tie, kuriems gyvenimo eteryje per daug greičio ir elektros. Ir visai ne dėl to, kad Kabloonak būtų koks nors labai ramus ir tylus lopšinių suokėjas, išdygęs sengirėje. Anaiptol. Jis pats nuo viso to, kas parašyta aukščiau, jau spėjo keliskart pavargt ir vėl visko pasiilgt. Dėl to ir dainuoja, pats save apsikabinęs. Jautriai poetiškos ir brandžiai sarkastiškos jo kūrybos iškarpos labai tinka ir išlydėjus paskutinius triukšmingo baro lankytojus dar sutrenkti vieną kitą šokį dviese. Nebūtinai net lėtą. Bet dviese. Nes nesvarbu, gyvai ar įraše, visu garsu ar pašnibždom, Kabloonak yra absoliučiai ir amžinai apie meilę ir už ją.

Bruises on her legs: https://youtu.be/S-o-pVG1BDA

Lonesome Prairies: https://youtu.be/TQZ4t_NyeJE

Never Asked You LIVE https://youtu.be/W2DJqfDe1sU

What if She Knows LIVE https://youtu.be/tm2mA2ADdXk

DURYS: 19:00

RENGINIO PRADŽIA: 21:00

STILIUS: indie

BILIETAI: 15 € | Bilietai parduodami renginio dieną, klubo kasoje nuo 19:00.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu [email protected]. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

Renginys įvyks besilaikant visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų:

– Į klubą įleidžiami klausytojai tik dėvintys nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones: veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones.
Valgant ir geriant jų dėvėti neprivaloma.

– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys), bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma savizoliacija.

– Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. Kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo”.

– Prieš įeinant į klubą, prašome dezinfekuoti rankas.

– Prašome laikytis bent 1m atstumo nuo kitų renginio dalyvių.

– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

– Renginio dalyviai bus registruojami (vardas ir telefono numeris)

– Nesilaikant šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

DAUGIAU