Kai mažyliai užmiega…

Kai mažyliai užmiega…

Pernai per vasarą bibliotekoje organizavome parodą „Kai mažyliai užmiega…“. Jos darbų autorės – kuriančios mamos. Labai džiaugiamės, kad ši idėja sulaukė didelio mamyčių susidomėjimo ir palaikymo. Šiemet tęsiame idėją ir kviečiame mamytes, kurios mezga, siuva ar kuria kitokius rankdarbius savo ar kitų vaikučiams, prisijungti prie parodos! Jo tikslas – visuomenei pristatyti kuriančias mamas, suteikti joms galimybę reklamuoti savo veiklą, semtis minčių, o galbūt ir įsigyti norimą daiktelį.

Parodų metu lankytojai galės pamatyti įvairių mamų rankomis kurtų kūdikiams ir vaikams skirtų aksesuarų, žaislų ir mielų namų interjero detalių. Tad visi, ieškantys būdų, kaip papuošti savo mažuosius ar dekoruoti jų kambarius, yra kviečiami apsilankyti parodose.
Šiųmetį parodų ciklą atidarė mamytės: Alina, Aušra ir Renata. Alina Bukauskienė niekuomet nepritrūksta dovanų draugų ar giminaičių mažiesiems! Radusi laisvą minutėlę neria ryškiaspalvius žaislus, labai mylimus vaikų.

Aušra Ramoškienė yra ne tik vaikučio mamytė, bet ir būsima močiutė! Ekspozijoje pamatysite jauniausio šeimos nario – labai laukiamo anūkėlio – kraitelį.

Mamytė Renata Šumbrauskienė – prekinio ženklo „Siūlų pinklės“ kūrėja. Ji mezga rūbelius ir neria žaislus ne tik lietuvaičiams, bet ir užsieniečiams.

Šis parodų ciklas vyks nuo birželio 25 d. iki rugpjūčio 20 d. O vasaros pabaigoje, rugpjūčio 20 dieną, visoms parodos dalyvėms ir jų artimiesiems biblioteka dovanos baigiamąjį renginį. Tikimės, kad šis renginys taip pat bus proga mamoms susipažinti, pasidalinti patirtimi ir galbūt apsikeisti kontaktais – mažylių auginimo džiaugsmų bei rūpesčių mainams.

DAUGIAU