“Kaimynas”

“Kaimynas”

Tradicinis 38-asis mėgėjų teatrų festivalis „Kauno rampa 2010″ kovo 17-20 dienomis

                       Kovo 19 d., 14.00 val.  Kauno kultūros centre “Tautos namai” (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) asociacijos „Teatronas” premjera. Dviejų dalių spektaklis pagal M.Ivaškevičiaus pjesę „Kaimynas”, režisierius Ernestas Oldyrevas.

                 “Kaimynas” – tai dviejų dalių spektaklis, pastatytas pagal vieną pirmųjų jauniausios lietuvių kartos rašytojo Mariaus Ivaškevičiaus pjesę, pasakojantis apie kaimyniškų santykių sudėtingumą bei paradoksalumą, išankstinį nusistatymą ir nagrinėjantis artumo problematiką.
                 Režisierius Ernestas Oldyrevas ėmėsi šios pjesės statymo, nes buvo sužavėtas jos originaliu stiliumi, netradicine nuotaika. “Šis spektaklis – atotrūkis nuo visuotinės depresijos, tačiau visgi žvelgiama problemai į “nasrus”. Šiandien dažnai pamirštame, kas mums yra artimas žmogus, o kas tik kaimynas. Ne tik maišome šias sąvokas, bet dažnai nė nesuvokiame jų esmės, nekalbant apie tai, jog nemokame būti tikri kaimynai,” – savo nuomonę apie spektaklio svarbą išsakė režisierius.

Vaidina: Gabrielė Damanskytė, Andrius Gaučas, Gildas Aleksa, Jokūbas Bateika, Renida Baltrušaitytė, Martynas Martinkevičius, Monika Malakauskaitė, Šarūnas Masalskis.

Bilieto kaina 5,00 Lt

Bilietai parduodami Kauno valstybinio dramos teatro kasose kasdien 10.30-19.00 val. ir Kauno kultūros centre „Tautos namai” 1 val. prieš spektaklius.

DAUGIAU