Kaip ir iš kur gauti elektros?

Kaip ir iš kur gauti elektros?

Įgyvendindami projektą „Kurk ateitį atsakingai” VšĮ „Kultūros idėjų institutas” ir iniciatyvinė grupė „Eko karta” kviečia 8-12 klasių moksleivius, jaunimą į atvirus mokymus. Jų metu sužinosite visą tiesą apie klimato kaitą, apie tausojantį vartojimą, atsinaujinančius energijos išteklius, iš kur gauti energiją, atliekas ir apie tai kaip „užsiauginti” svajonių namą.

Paskaitas ves atitinkamos srities specialistai, kurie kels daug įdomių klausimų, kartu su auditorija bus ieškomi atsakymai, bus pateikiami įdomūs faktai ir teorija, bet čia pat siūlomi ir praktiniai sprendimo būdai, dalyviai galės kelti jiems rūpimus klausimus ir kartu su lektoriumi ieškoti atsakymų. Paskaitoms pasirinktas interaktyvus temos pristatymo būdas, siekiant įtraukti ir auditoriją, kad kiekvienas iš mūsų būtume ne tik pasyviu klausytoju, bet ir aktyviu, sąmoningu bei veiklių piliečiu!

2011-10-20, 13 val.

Kaip ir iš kur gauti elektros?

Paskaitos metu bus pristatoma: Elektros gamybos būdų įvairovė;

Kiek, kur ir kokios elektros pagaminama;

Atsinaujinančių energijos šaltinių apžvalga;

Praktiniai atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo pavyzdžiai;

Tendencijos.

Lektorius:

Alvydas Zabarskas, radioelektronikos inžinierius UAB „Sprendimų biuras” direktorius, mokslinis bendradarbis, turi 3 metų lektoriaus patirtį

Daugiau informacijos: www.emuziejus.lt

DAUGIAU