Kaip kurti įdomias ir įtikinančias prezentacijas

Kaip kurti įdomias ir įtikinančias prezentacijas

gera PREZENTACIJA KAIP PUODELIS tonizuojančios ESPRESSO kavos!

 

Ar kada nors klausėtės prezentacijos, kurios metu didžiausias iššūkis buvo… sutramdyti žiovulį ir atsispirti pagundai vėl ir vėl dairytis į laikrodį? O gal buvote kitoje salės pusėje ir sunkiai ieškojote žodžių bei vaizdų, kuriais galėtumėte įtikinamai pristatyti savo projekto rezultatus kolegoms, sužavėti siūloma idėja klientą, uždegti nauja iniciatyva partnerius? Neabejojame, prezentacija gali veikti ir kaip migdomieji, ir kaip stipri espresso kava – sutelkianti dėmesį, skatinanti mąstyti, įkvepianti veikti.

Kovo 27 d. susitikime seminare „Prezentacija kaip puodelis gero espresso. Kaip kurti įdomias ir įtraukiančias prezentacijas?”, kuriame:

Suteiksime žinių bei įrankių, kurie padės įdomiai ir įtikinančiai perteikti informaciją, parduoti savo idėjas klientams, lengviau įtikinti kolegas ir partnerius bei sukurti norimą įvaizdį. 

Stiprinsime Jūsų prezentacijų rengimo ir pristatymo įgūdžius.                        

Prie puodelio gardžios kavos dalinsimės idėjomis ir patirtimi, kaip taupyti savo, komandos, klientų laiką, kuris pernelyg dažnai praleidžiamas klausantis neaiškių, nuobodžių prezentacijų. J

KAS? KUR? KADA? KIEK KAINUOJA? Visus atsakymus rasite čia >>>>>

DAUGIAU