Kaip mokyti vaikus apie pinigus?

Kaip mokyti vaikus apie pinigus?

Registracija į seminarą: http://bit.ly/vaikai_pinigai_registracija

Seminaro data: 2018 m. kovo 22 d., 18:30 – 20:15 val.

Vieta: Šiaurės Lietuvos kolegija, Tilžės g. 22, Šiauliai

Bilieto kaina: 15 Eur.

Poros bilieto kaina: 15 Eur (perkant vieną bilietą ir nurodžius antros pusės kontaktinius duomenis)

Bilietus internetu galite nusipirkti iki seminaro dienos 16 val. arba kol neliks vietų. Bilietų skaičius ribotas. Sudalyvavę seminare, gausite nemokamą individualią vienos valandos konsultaciją.

 

Praktiniai patarimai, kada, kiek, kaip, ar, už ką duoti pinigų savo vaikams.

Vaikas ir pinigai – kiekvienam tėveliui aktuali tema. Vienam aktualu, kad taupytų, kitam – kad išleistų, trečiam – kad kelionė į parduotuvę nevirstų drama ar tragedija, kad vaikas suprastų pinigų reikšmę ir vertę, kad išmoktų turėti finansinius tikslus… Ir visiems mums praverčia žiupsnelis įkvėpimo tam, kad tai, ką sužinojome, imtume įgyvendinti jau dabar 🙂

 

Seminaro metu išgirsite:
  • Ką privalote žinoti apie pinigus prieš kalbant su savo vaikais?
  • Nuo ko prasideda vaiko finansinis ugdymas?
  • Kada, kaip, kiek, ar duoti pinigų vaikams?
  • Leisti “bankrutuoti” ar kontroliuoti?
  • Nuo ko priklauso, ar vaikas pradės taupyti?
  • Ką daryti su šia informacija?

 

Seminarą veda:

Milana Jonikienė, laiminga verslininkė, lektorė, konsultantė, dviejų vaikų mama.

​P​irmojoje konferencijoje “Atsakinga tėvystė” pranešimas apie tėvus, vaikus ir pinigus pateko į TOP 5, po sėkmingo debiuto sekė seminarai edukacinėse konferencijose “Aš-versli mama” Vilniuje, Berlyne, pokalbiai LRT radijo laidose “Centas eurą augina”. “Vyriausiam sūnui – 23-eji, jaunėliui – 15, todėl teko išmokti gautas pamokas. Jaunesnysis visiškai kitaip suvokia pinigų reikšmę. Esu laiminga tai matydama ir noriai dalinuosi savo patirtimi su kitais tėvais.” – sako Milana

 

Atsiliepimai po seminaro: https://goo.gl/forms/umUCB84fQM34j0zM2

Nors atrodė, kad apie asmeninius finansus su žmona išmanome pakankamai neblogai – tačiau kaip visa tai reikėtų paaiškinti vaikui – nė nenutuokėme. Lektorė davė labai gerai paruoštas instrukcijas kaip visa šitą procesą paversti žaidimu, į kurį vaikas mielai įsitrauktų, mokymąsis teiktų abipusį susidomėjimą.(Ričardas)

Puikus seminaras. Kaip visada 99% seminaro sėkmės yra lektorius (charakteris, asmeninės savybės). Šiuo atveju lektorė ne tik moka puikiai perteikti žinias, bet ir pačios žinios yra sukauptos iš asmeninės patirties, kaučingo principai na ir istorija pabaigoje tiesiog pribloškia. Rekomenduoju, tai aukšta praba;) (Gediminas)

Tikrai puikus ir labai naudingas seminaras tiek auginantiems mažamečius vaikus, tiek jau praaugusius. Mokytis niekada ne vėlu. Daug praktiškų patarimų, kuriuos bandysime pritaikyti. Labai gera lektorė. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems tėveliams. Ačiū. (Jūratė)

 

SVARBU! Mes gerbiame Jūsų laiką, todėl visi seminarai prasideda laiku, todėl prašome atvykti 10 min. anksčiau, kad spėtumėte patvirtinti registraciją.

DAUGIAU