Kaip parduoti idėją? Marius Pocevičius, Saulius Beržinis

Kaip parduoti idėją? Marius Pocevičius, Saulius Beržinis

Jau šį trečiadienį, ankstyvą rytą vyks diskusija “Kaip parduoti idėją?” Svečiuose dvi kino režisierių kartos: Marius Pocevičius ir Saulius Beržinis, kurie pasidalins patirtimi apie kelią į filmų kūrimo pasaulį. 

Tą rytą tave pasitiks puodelis kvapnios, energizuojančios kavos iš kokybiškų žalių skurdintų kavos pupelių! Mmm… ar jau jauti kaip garuoja kvepianti kava? 🙂

Registruokis į diskusiją čia: http://goo.gl/forms/mZZi9Ihefp

Ar žinai, kaip savamoksliui kino režisieriui Mariui Pocevičiui pavyko sukurti filmą ” Problemų tvarkytojas”? Kokie Sauliaus Beržinio sprendimai turėjo įtakos jo neblėstančiai kūrybai? Kokią reikšmę jų kelyje turėjo komunikacija su kitais žmonėmis? Sugalvok daugiau klausimų ir ateik juos užduoti gyvai!

Beje, myTurn komanda didžiuojasi pranešdama, kad tai jau 10-toji diskusija su įdomiais, dalintis patirtimi ir įžvalgomis sutikusiais žmonėmis. O diskusiją ir toliau moderuos mūsų charizmatiškasis viešojo kalbėjimo lektorius Simonas Jakubauskas!

Šį kartą diskusija vyks jaukioje “Green Cafe” kavinėje, Vilniaus širdyje. Ten laukiame visų, kurie domisi lietuvišku kinu, režisūra arba tiesiog ieško atsakymų, kaip skleisti žinią, apie savo idėją.

Registruokis į diskusiją čia: http://goo.gl/forms/mZZi9Ihefp

Renginio kaina – 5 EUR. Mokestis tavo patogumui – vietoje grynais. 🙂

Apie renginį Facebook’e: https://www.facebook.com/events/571081353060628/    

DAUGIAU