Kaip pasiekti, ko nori ir mėgautis kelione – seminaras

Kaip pasiekti, ko nori ir mėgautis kelione – seminaras

Kviečiame Jus į SEMINARĄ:

“Kaip pasiekti, ko nori ir mėgautis kelione”
(pergalė, atnešanti laimę)

Daugiau informacijos: http://www.missvictory.com/

Sausio 24-25 dienomis + VIP diena sausio 26, Vilniuje

Ar kada nors teko pradėti darbą ir mesti jį dėl to, kad tai sukėlė per didelį stresą? Ar atsisakėte kada nors svajonės, dėl to, kad manėte, jog tai ne Jums? Ar vis dar jaučiate, kad norite geresnio gyvenimo?
Jei taip, tikriausiai Jūs pažįstami su situacija, kai ištikus krizei gyvenime ar darbe norisi šaukti ,,už ką?!” Ir mintys apie problemą nepalieka visą dieną. Grįžę namo jaučiatės suirzę ir norisi tik vieno dalyko, kad visa tai greičiau pasibaigtų.
Galbūt ėmęsi sukaus darbo, Jūs greitai imate jausti stresą. Tokį didelį, kad jis net perauga norą nuveikti šį tą tikrai svarbaus Jūsų gyvenime.
Arba galbūt Jūs neišgyvenate didelių krizių, sunkumų ar nusivylimų. Galbūt atrodo, kad neturite, kuo skųstis. Galbūt Jūs sėkmingas žmogus, tačiau jaučiate, kad gyvenime dar kažko trūksta.
Laimei, yra būdas galintis pakeisti Jūsų gyvenimą. Bet pirmiausia…

Paklauskite savęs, kokių rezultatų sulauksite po 5 metų, jei elgsitės lygiai taip pat, kaip elgiatės šiandien?

Ar rezultatas Jus tenkina? Ar jis priartina Jus prie tokio gyvenimo apie kurį svajojate? Jei ne, nesijaudinkite. Aš Jums pasiruošusi pateikti principus, kurie viską pakeis. Sužinosite, kaip surasti tai, kas Jus priartins prie svajonių gyvenimo. Kaip tai pasiekti. Ir, beabejo, kaip mėgautis kelione.
Gali būti, kad užduodate sau klausimą, kas aš tokia ir kodėl vis dėlto turėtumėte atvykti į seminarą, kurį pravesiu aš. Atsakymas labai paprastas.

Aš esu Viktorija Grumblytė ir Jūs galbūt esate vyresni, daugiau pasiekę ir tam tikrose srityse tikrai daug gabesni nei aš. Tačiau 5 metus didelę savo gyvenimo dalį skyrusi asmeniniam tobulėjimui, išgyvenusi daugybę didžiulių kritimų ir pakilimų, aš sužinojau tokių paslapčių, kurios gali pakeisti Jūsų gyvenimą, taip, kaip Jūs savo gražiausiuose vizijose net nesvajojote.

Anksčiau, kol dar nebuvau atradusi principų, kurie privertė į gyvenimą pažiūrėti kaip į didžiausią ir gražiausią dovaną, jaučiausi, kaip aplinkybių auka. Buvau be galo nedrąsi ir pesimistiška mergina, kuri stengiasi niekam nekristi į akis, o mano veido išraiška sakė: ,,nesuprantu, kaip galima džiaugtis”, nes pasaulis atrodė ne itin draugiška vieta. Išsivystė žmonių baimė, atsidurus nors dviejų asmenų kompanijoje tylėdavau, auditorijos baimė irgi peržengė visas sveikas ribas. Baisu buvo sudaryti blogą įspūdį ar susilaukti blogos reakcijos, todėl iš pradžių net nebandžiau. O kai ėmiau mėginti, natūralu, kad tiek laiko pratylėjus sekėsi prastai, tačiau kaskart nepavykus – palūždavau. Viskas buvo niūru, tamsu ir maniau, kad likimas tiesiog parašytas ne mano naudai. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga…
Tą dieną, kai visos knygos buvo numestos į šalį, kai atrodė, kad jau niekas nebepadės ir beveik susitaikiau su ta mintim, kad man nepavyks, viskas pasikeitė. Tai buvo paprasta šeštadienio popietė. Tačiau pasikapsčius savo užrašuose, kurie susikaupė per domėjimosi saviugda metus, radau tai, ko nebuvo nei vienoje knygoje. Radau tai, kas pakeitė mano gyvenimą negrįžtamai.
Tai principai, kuriuos išaiškinti reikia laiko, todėl ir kviečiu Jus į seminarą, kad sužinotumėte ir įvaldutumėte juos. Žinoma, yra keletą principų, kuriais galite pasinaudoti jau dabar:

1. Pasakykite gana! Pakaks neramaus skubėjimo, nepasitenkinimo tuo, kas yra ir blogų emocijų. Pakaks būti aplinkybių auka, gimėte ne tam. Atėjo metas būti nugalėtoju. Jums nereikės tam įkopti į didžiausią kalną, laimėti rungtynių ar gauti nobelio premiją, pakaks mažytės savo kasdienio gyvenimo korekcijos.

2. Elkitės su savim taip, kaip esate verti. Jumyse slypi nemažai turtų apie kuriuos dar nežinote. Juos reikia išmokti valdyti, kad turtas gamintų dar daugiau turto bei Jūs galėtumėte juo tinkamai pasinaudoti, o ne išeikvotumėte viską veltui. Jei išmoksite tai daryti, Jums daugiau nereikės tenkintis mažesniais rezultatais nei esate verti!

3. Sužinokite, kas iš tiesų yra pergalė ir kaip ji gali tapti Jūsų gyvenimo dalimi. Ar žinojote, kad pergalė nėra pasiekti finišo liniją pirmam? Kas šiame gyvenime yra tikri nugalėtojai? Pagalvokite, kaip manote, kas Jums yra pergalė ir pasiruoškite sužinoti, ką iš tiesų reiškia nugalėti, bei kaip susidraugauti su pergale!

4. Duokite sau žodį. Viskas prasideda nuo Jūsų, Jūs esate tas žmogus, nuo kurio priklauso ar šis pokytis įvyks ar ne. Takelyje tarp ausies ir smegenų yra stebuklingos durelės, kurios įleis tai, kas tau padės pasikeisti arba ne. Jei norite gyventi gyvenimą, kurio esate verti, tas dureles reikia atrakinti ir atverti. Tai padės ne tik žinoti, kaip pasiekti šią pergalę, bet ir giliai įsisąmoninti bei pritaikyti tai. Jei dar nežinote, kur guli raktelis nuo jų arba jei durininkas savivaliauja, galiu padėti surasti raktą ir patiems atsikratyti netikusio durininko.

Šie principai skamba paprastai. Tačiau visada yra lengviau pasakyti nei padaryti. O mano parengta mokymų programa padės Jums įvaldyti šiuo 4 principus ir dar daugiau!

Atėję į ,,Kaip pasiekti, ko nori ir mėgautis kelione” seminarą padirbėsite su sritimis, trukdo gyventi tokį gyvenimą, apie kurį svajojate, sužinosite svarbiausias Jums padėsiančias paslaptis, o be viso to dar ir smagiai praleisite laiką bei sužinosite:

· Kaip nusistatyti dėmesio vertą tikslą;
· Kaip prisišaukti gyvenimiškąją pergalę į savo gyvenimą;
· Kaip pasinaudoti savo potencialu;
· Kaip išmokti mėgautis akimirka, net kai sunku;

Ir dar daugiau!

O kas svarbiausia, didieji stebuklai įvyks po seminaro! Davę sau žodį ir laikydamiesi jo, pradėsite žengti tuo keliu, kuris atneš tokį gyevnimą apie kurį svajojate!

DAUGIAU