Kalėdinė kino naktis

Kalėdinė kino naktis

20:00 val. Didžioji salė

 

KOLETĖ

Colette

Didžioji Britanija, Drama, biografinis, istorinis, 2018, 1:51, N-13

Režisierius: Wash Westmoreland, Rebecca Lenkiewicz

Vaidina: Keira Knightley, Dominic West, Eleanor Tomlinson

Originalo kalba: anglų

 

XIX-ojo amžiaus pabaigos rašytojos talentą turinti Koletė leidžiasi įtikinama vyro, kad jos, moters, kūrybos niekas neskaitys ir ji turėtų rašyti ne savo, o jo vardu. Naujas romanas apie jauną, žavią, provincijos merginą Klodiną Paryžiuje sukelia tikrą sensaciją ir tampa bestseleriu. Užjutęs tikrą aukso gyslą, Koletės sutuoktinis įkalba žmoną sėsti rašyti Klodinos istorijos tęsinių. Sulig kiekviena nauja knyga susidomėjimas auga, o Vilis maudosi šlovėje, piniguose ir panegirikose. Kol vieną dieną Koletei trūksta kantrybė. Aistringos moters kova dėl kūrybinės laisvės labai greitai pavirsta į kovą dėl socialinių normų, visuomenės nustatytų rėmų laužymo bei saviraiškos ir teisės tiesiog būti savimi.

 

TAIP GIMĖ ŽVAIGŽDĖ

Star Is Born

JAV, drama, romantinis, muzikinis, 2018, 2:15, N-13

Režisierius: Bradley Cooper

Vaidina: Bradley Cooper, Lady Gaga

Originalo kalba: anglų

 

Nebe jaunas kantri muzikos atlikėjas Džeksonas Meinas puikiai supranta, kad jo žvaigždė jau leidžiasi ir vis dažniau paguodos ieško butelyje. Tačiau vieną dieną jo gyvenime vėl atsiranda tikslas. Džeksonas sutinka Elę – nuostabias dainas kuriančią, tačiau jas dainuoti paniškai bijančią talentingą merginą.

 

20:15 val. Mažoji salė

TYLI NAKTIS

Cicha Noc

Lenkija, drama, komedija, 2017, 1:45, N-13

Režisierius: Piotr Domalewski

Vaidina: Dawid Ogrodnik, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Ziętek, Paweł Nowisz, Agnieszka Suchora

Originalo kalba: lenkų, anglų

 

Užsienyje gyvenantis ir dirbantis Adamas sugrįžta švęsti Kalėdų pas savo didelę šeimą, gyvenančią Rytų Lenkijos kaime. Iš pradžių vyras slepia tikrąsias sugrįžimo priežastis, bet giminaičiai vienas po kito įtraukiami į jo planus. Adamo tėvas, brolis, sesuo su vyru – visi turi reikšmingą vaidmenį jo schemoje. Įtampa vis auga ir situacija dar labiau paaštrėja, kai Adamas paskelbia apie šeimos pagausėjimą. Nuo šio momento prasideda tradicinis (ne tik) lenkiškas šventimas – taurelių kilnojimas. Nė vienas šeimos narys net neįtaria, kad šis Kūčių vakaras pakeis jų visų gyvenimus.

 

PER TAVE VIENOS BĖDOS

En liberté!

Prancūzija, kriminalinė komedija, 2018, 1:48

Režisierius: Pierre‘as Salvadori

Vaidina: Adèle Haenel, Audrey Tautou, Pio Marmaï, Vincent‘as Elbaz

Originalo kalba: prancūzų

 

Turite pažįstamų, kurie siūlo pagalbą net tada, kai jos niekam nereikia? Nusiveskite juos į filmą „Per tave vienos bėdos“! Ivona sužino, kad jos (ir viso miesto) mylėtas vyras buvo ne herojus, o priešingai – kerštingas, korumpuotas ir ganėtinai žiaurus pareigūnas. Ypač moterį sukrečia Antuano istorija – jaunas vyras tapo nešvarių kapitono Sančio darbelių atpirkimo ožiu ir sėdo aštuoneriems metams. Atsipeikėjusi po pirmojo šoko, Ivona nutaria ištaisyti bent šią klaidą ir kaip nors atsilyginti Antuanui už jo patirtas kančias.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2018 gruodžio 25 20:00 2018 gruodžio 25 20:15