Kalėdinė mugė „Christmas BAZAAR“

Kalėdinė mugė „Christmas BAZAAR“

Gruodžio 9 d. 18 val. Vilniaus „Siemens” arenoje įsikūrusi MINI koncertų salė virs podiumu, kuriuo žingsniuos žinomų Lietuvos dizainerių ir populiariausių bei garsiausių „butikų” naujausių kolekcijų drabužiais pasipuošę modeliai. Šis mados šou – viena iš Kalėdų mugės „Christmas BAZAAR” dalių.

„Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, jog mūsų mugėje siūlomus gaminius bus galima ne tik įsigyti, bet ir iš šalies pamatyti, kaip jie atrodo ne tik pakabinti ant pakabos, su kuo geriau reikėtų derinti vieną ar kitą aksesuarą, vienokio ar kitokio audinio drabužį. Podiumu žingsniuos modeliai apsirengę ne vieno žinomo dizainerio drabužiais, dėl to „Christmas BAZAAR” taps muge, kur bus galima ne tik įsigyti kalėdinių dovanų, bet ir paganyti akis į stilingiausias mados naujoves”, – sako „Siemens” arenos generalinio direktoriaus pavaduotojas Juras Vėželis.

Renginio metu savo kolekcijas pristatys „Studija LT” su dizainerėmis Jolanta Rimkute ir Ieva Ševiakovaite priešakyje, „butikai” „Decolte”, Butiq.lt, „De žavu”, „La boutique”, „Šapokliak salonas”, mados galerija „InŽi” bei mezginių rojus „Bug 2 hug” ir geriausias vaikų ir mamų draugas „Happeak”.

Šių metų „Christmas BAZAAR” mados šou stilistė – žinoma drabužių ir papuošalų dizainerė, nuolatinė „Mados infekcijos” bei daugelio užsienio mados festivalių dalyvė Sonata Bylaitė. Daug dėmesio kiekvienai detalei (drabužiui, grimui, šukuosenai, aksesuarams, aplinkai) skirianti stilistė pasirūpins kiekvienu podiumu žengiančiu modeliu. Renginio režisieriumi tapo Gintaras Tubelis, garsėjantis originaliais ir nestandartiniais sprendimais bei idėjomis.

Kalėdų mugė „Christmas BAZAAR” vyks gruodžio 9-10 dienomis „Siemens” arenoje įsikūrusiame BMW klube. Įėjimas į mugę bei mados šou – nemokamas.

„Pastaraisiais metais Kalėdų mugės sparčiai išpopuliarėjo ir paplito. Lietuviai įprato ir pamėgo dovanų ieškoti tarp įvairių amatininkų siūlomų rankų darbo gaminių. Ne išimtis ir šie metai – šventinių mugių bus daug kur, tačiau mes siekiame būti kitokie, išsiskirti ne tik atmosfera, pramogomis, bet, svarbiausia, siūlomais gaminiais. Mūsų mugėje savo gaminius siūlys jau gerai žinomi, gerą vardą pelnyti spėję prekeiviai, todėl bus galima įsigyti ne tik kokybiškų, bet ir išskirtinių, unikalių dovanų”, – teigia Juras Vėželis.

Kalėdų mugės lankytojams bus pasiūlyta įsigyti ne tik autorinių dizainerių drabužių, batų, aksesuarų, bet ir vienetinių papuošalų, žaislų ir net ypatingo šokolado. Skaičiuojama, jog penktadienį ir šeštadienį „Siemens” arenoje šurmuliuos 35 dalyviai.

DAUGIAU