Kalėdinės dirbtuvėlės su „Kita forma“

Kalėdinės dirbtuvėlės su „Kita forma“

2014 m. gruodžio 11 d. 14-17 val. kviečiame dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse, kurių metu gaminsime kalėdinius papuošimus iš šieno, siūlų, vielos, popieriaus ir kitų antrinių žaliavų!

Būtina registracija el. p. akvile@emuziejus.lt iki gruodžio 10 d.

Kūrybinių dirbtuvių dalyvius kviečiame atsinešti spalvotų kaspinėlių, žurnalų, laikraščių, siūlų, sagų, medžiagų atraižų bei kitų, jau nebenaudojamų medžiagų, iš kurių galima sukurti kalėdinės eglutės papuošimą ar girliandą!

 

Apie muziejaus draugus – „Kita forma”:

Esame “RV Agentūra” – trys žavios, aktyvios moterys mylinčios gamtą, tačiau matančios ne tik jos grožį ir harmoniją, bet ir problemas, susijusias su tos harmonijos išsaugojimu.

Mūsų jaunos organizacijos pagrindinis tikslas – skatinti visuomenę nelikti abejingais aplinkai, kurioje gyvename, supažindinti su procesais, vykstančiais joje, bei pasiūlyti būdus, kuriais kiekvienas iš mūsų, panaudomas savo kūrybiškumą, galėtų mažinti vartojimą, taršą ir prisidėti prie švarios ir darnios aplinkos puoselėjimo.

Konkursu bei dirbtuvėmis „Kita forma” skatiname nepirkti naujų daiktų, o plačiai apsižvalgyti aplink save, kadangi manome, jog truputis laiko, darbo, idėja ir noras gali padėti sukurti puikius, kasdieniam naudojimui tinkančius daiktus iš to, kas atrodė nebereikalinga, atgyvena ar tiesiog „šiukšlė”.

Informacija iš www.rvagentura.lt

DAUGIAU