Kalėdinės Klaipėdos istorijos: potyrių ekskursija visai šeimai

Kalėdinės Klaipėdos istorijos: potyrių ekskursija visai šeimai

Šviečiančios🎄Klaipėdos senamiesčio gatvelės mus nuves per senojo miesto istorijas, kurios kvies pajusti, patirti, liesti, uosti, ragauti ir išgirsti. Tai istorijos apie šventinį laukimą, eglutes, netikėtumus ir stebinančias miesto detales, uostamiesčio žmonių gyvenimus ir netgi 🔔keistenybes. Netgi eglučių puošimas Lietuvoje laikytas nesusipratimu, kai tuo tarpu Mažojoje Lietuvoje tai buvo džiaugsminga ir prasminga veikla.

Dėl ko Kalėdų senelis neturi vaikų 👼, kuo svarbūs kaminkrėčiai šventėms, kokią eglutę galėjo puošti Anikė ir jos vyrai, dėl ko karalienė Luizė ir karalius Frydrichas kiekvienas Kalėdas minėdavo ypatingių ypatingiausiai smagiai, skaniai ir garsiai? Šias istorijas išgirdę mažieji, o taip pat ir suaugę, kitaip supras, kas yra Kalėdos ir jų laukimas taps dar prasmingesnis.

Ekskursijoje naudojami įvairūs daiktai, žaidybiniai elementai, padedantys vaikams suprasti ir pajusti pasakojimus. Nes mes atrandame ir mokomės žaisdami!

🎄 Trukmė: 1 val. 15 min.
👉 Ekskursijos pradžia: Teatro aikštėje prie eglutės
⭕ Ekskursijos pabaiga: Mažosios Lietuvos muziejaus kiemelyje (Didžioji vandens g. 2)

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją.

Kontaktinis tel.: +37067601046
El. paštas: [email protected]
Svetainės nuoroda: https://www.facebook.com/pg/savaitgalioekskursijos/
Bilietų pirkimo nuoroda: https://tickets.paysera.com/lt/event/kaledines-klaipedos-istorijos-potyriu-ekskursija-visai-seimai?fbclid=IwAR0edKEhAdO1Y2q1lbWVpDL7Jg9B-W22GIniDIMpNSqb1A-RFdZvsua8Wlw

DAUGIAU