Kalėdinės kūrybinės dirbtuvės

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvės

Nenumaldomai artėja viena gražiausių ir jaukiausių žiemos švenčių – Šv. Kalėdos!
O taip pat ne ką mažiau džiugina pasiruošimai joms: dovanų paieškos, gražiausios mintys apie kitus ir save, būvimas kartu…

Nuo š.m. lapkričio 7 d. iki gruodžio 19 d. kviečiame Jus į Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos trijų valandų trukmės Kalėdines kūrybines dirbtuves: kursime mini mozaikos papuošalus, susipažinsime su rištinės batikos marginimo būdais, šaltos emalės technika kursime kūrybiškus papuošalus, pinsime sapnų gaudykles, darysime kalėdinius žaislus iš šieno, pinsime krepšelius dovanoms iš laikraščių…
Vaišinsimės gardžiais sausainiais, gersime arbatą ir smagiai kūrybiškai bendrausime!
Dirbtuvių komanda pasirūpins visomis Jums reikalingomis priemonėmis!
Kiekvieno praktinio-kūrybinio seminaro kaina: 15 Eur.

2015 m. lapkričio 7 d. MINI MOZAIKOS PAPUOŠALAS: kviečiame atvykti ir susipažinti su mozaikos menu. Seminaro metu Jūs ne tik susipažinsite su mozaikos kūrybos paslaptimis, bet taip pat susikursite mini mozaikos papuošalą (o gal net kelis) arba gražų šaldytuvo magnetuką. Jūsų rankomis sukurtas, kad ir nedidukas meno kūrinys, gali tapti puikia dovana draugui ar šeimos nariui.

2015 m. lapkričio 14 d. RIŠTINĖ BATIKA – AUDINIŲ MARGINIMAS: seminaro metu susipažinsite su audinių marginimo istorija, sužinosite, kokios yra augalinių dažų galimybės, dažymo būdai ir, žinoma, nusimarginsite patinkančiomis spalvomis sau ir draugui ar šeimos nariui audinius ir marškinėlius – patirsite nuostabos ir kūrybos džiaugsmą!

2015 m. lapkričio 21 d. KŪRYBINIS PAPUOŠALAS: „Fantasy Prisme ir Fantasy Moon” (šaltos emalės) technika. Jus tikrai nustebins šių dažų neribotos galimybės ir puikūs kūrybiniai rezultatai. Užsiėmimo metu kursime papuošalus (pakabukus, seges, auskarus…). Vieno užsiėmimo metu Jūs turėsite galimybę sukurti net iki 10 skirtingų papuošalų, kurie vėliau galės tapti puikia dovana draugui arba smagia puošmena Jums patiems! Grožėsimės gaunamais spalvų efektais ir aptarsime „Fantasy Prisme ir Moon” dažų galimybes.

2015 m lapkričio 28 d. SAPNŲ GAUDYKLĖS: Sapnų gaudyklė yra labai svarbus žmogaus talismanas, saugantis nuo košmarų ir blogos energijos. Seminaro metu susipažinsite su sapnų gaudyklių kilme, simboliais, magiška jų galia ir išmoksite pinti gražius voratinklius. Šis kūrybinis užsiėmimas – tai puiki proga pačiam nusipinti unikalią sapnų gaudyklę, kuri gali tapti gražiu talismanu Jūsų namams arba, tiesiog, nuoširdžia dovana draugui!

2015 m. gruodžio 5 d. ŽAISLAI IŠ ŠIENO: prieš Šv. Kalėdas kviečiame susipažinti su tradicine lietuvių liaudies technika – žaislais iš šieno. Juk taip gera, kai namus puošia pačių sukurti dirbinėliai – šio užsiėmimo metu Jūs sukursite angelą, kuris papuoš Jūsų kalėdinį stalą. Taip pat turėsite galimybę pasigaminti įvairių žaisliukų savo eglutei. Išgirsite įdomių pasakojimų apie baltiškus ornamentus ir simbolius. Tarsi viskas taip paprasta, bet kartu labai stebuklinga, jauku ir įspūdinga.

2015 m. gruodžio 12 d. APVALI PINTINĖ DOVANOMS: pynimas iš laikraščių. Pynimas iš laikraščių – tai nuostabi technika, dėka paprastų, kasdienių laikraščių. Iš jų galima pasidaryti puikius pintus krepšius, dėžutes, rėmelius, skrybėles… Šia technika atlikti darbai atrodo taip lyg jie būtų nupinti iš vytelių. Nupintas krepšelis iš laikraščių gali tapti puikia dovana artimam žmogui, taip pat jis puikiai tarnauja namuose – yra pakankamai tvirtas ir praktiškas.

Kiekvieno seminaro dalyvių skaičius – ribotas!
Būtina išankstinė registracija el. p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti: 868444109.

Kalėdinių dirbtuvių vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt

https://www.facebook.com/events/1906581772900457/

 

DAUGIAU