Kalėdinis SKAMP koncertas “Coming Home for Christmas”

Kalėdinis SKAMP koncertas “Coming Home for Christmas”

Po jaukumo, malonios ramybės ir Kalėdų stalo kvapų kabinimo kupinais šaukštais, tos keistai mielos tarpšventinės savaitės malonumai tik prasideda.

Gruodžio 27 d. pirmadienį, 20:00 kviečiame jus į žiemos žavesiu kibirkščiuojantį SKAMP koncertą “Coming Home for Christmas”. Geriausi SKAMP kūriniai ir ypatingą aurą spinduliuojanti speciali programa – užburiančiame Kalėdų koncerte, kuriame nebus triaukščių scenų, 3D projekcijų ir feje…rverkų. Vien nuoširdumas ir asmeniški kalėdiniai linkėjimai kiekvienam iš jūsų.

“Nors LOFTUI jau tuoj sukaks metai, čia SKAMP kaip grupė groja pirmą kartą. Labai laukiam šio koncerto ir pasistengsim, kad visiems atėjusiems būtų jauku lyg namie, susirangius ant mylimiausio fotelio.”, – sako grupės narys Viktoras Diawara.

“Čia pristatysim ir visiškai šviežią, ką tik iš kūrybinės orkaitės ištrauktą kūrinį “Revolution” – koncerto svečiai jį išgirs patys pirmi. Koncertą pradedame 20 val. – kad net ir patys mažiausieji turėtų galimybę prasitęsti Kalėdinių džiaugsmų pusnį. Tikrai žinau, kad maniškiai būtinai dalyvaus!”, – priduria Erica Jennings.

Vakaro metu turėsite galimybę išbandyti karštą ir kvapnų gėrimą, paruoštą pagal ypatingą, Ericos Jennings rankomis ištobulintą airišką receptą. Juk visas švenčių grožis slypi mažose detalėse.

Lauksime jūsų su šeima ir artimiausiais bičiuliais. Nes mūsiškiai čia irgi bus. Visai kaip namie.

BILIETAI: http://www.bilietai.lt/lt/event/7823
KAINA: 25 Lt.

DAUGIAU