Kalėdos su Vytautu Šiškausku | Kėdainiai

Kalėdos su Vytautu Šiškausku | Kėdainiai

*** BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje! Facebook: TicketMarket.lt
***

Didžiausias metų šventes Kėdainiai pasitiks su Vytautu Šiškausku bei ypatingais svečiais!

Dailiosios lyties atstovių simpatijas užkariavęs scenos grandas Vytautas Šiškauskas, kartu su svečiais – Simonu Donskovu, Vitalija ir Monika Katunskytėmis, gražiausias metų šventes kviečia pasitikti Kėdainių arenoje.

Gruodžio 22 -ąją 19 val. plataus Lietuvos muzikos gerbėjų rato pripažinimo per ne vienerius metus trunkančią savo muzikinę karjerą užsitarnavęs V. Šiškauskas sujungs jėgas su kitais gerai žinomais Lietuvos estrados atlikėjais tam, kad Šv. Kalėdų šventės atmosfera Kėdainiuose būtų ypatinga. TV3.lt portalo populiariausiu vyresnės kartos scenos atstovu Lietuvoje nominuotas V. Šiškauskas išsiskiria tuo, jog savo koncertuose visuomet atiduoda visą energiją bei ja „uždega” pasirodyme susirinkusią publiką.
Pats Vytautas teigia, jog jam malonu sulaukti Lietuvos muzikos gerbėjų pripažinimo, tačiau anot jo svarbiausia yra, kad iš jo koncerto žiūrovai išeitų kupini pačių geriausių emocijų.
„Jaučiuosi padaręs viską kai matau besišypsančius ir širdingai už koncertą dėkojančius žmones. Man tai – svarbiausias įvertinimas”, – sako atlikėjas.

 

Be savo pagrindinio pragyvenimo šaltinio ir didžiausios aistros – dainavimo, V. Šiškauskas atranda laiko ir kelionėms, kurios taip pat užima svarbią dalį atlikėjo gyvenime. Ne vieną šalį aplankęs V. Šiškauskas paklaustas kurios šalies moterys jam gražiausios lieka ištikimas savo tautietėms.

„Mūsų kaimas”, „Laikui”, „Nekaltinkit manęs”, „Undinė” bei daugelio kitų šlagerių autorius pripažįsta, jog jam malonu savo koncertuose matyti pasipuošusias, pasitempusias ir kaip visuomet gražias Lietuvos moteris.
Šventinį vakarą Kėdainių arenoje didžiojoje scenoje pasirodys ir vyresnės kartos muzikos gerbėjų itin mylimas bei laukiamas pajūrio princas bei legendinės „Nerija” grupės atstovas S. Donskovas.

Dainininkas atviravo, jog sulaukęs pasiūlymo pasirodyti Šv. Kalėdoms skirtame koncerte Kėdainiuose ilgai nedvejojo ir sutiko jame dalyvauti bei įnešti dar daugiau gerų emocijų šiame šventiniame renginyje. Pasirodyme neabejotinai išgirsime ir pačius geriausius S. Donskovo hitus, tokius kaip „Jūra vakare”, „Saulė gęsta”, „Susitikimas” bei kitus.
Tam, kad vakaras būtų išties ypatingas ir šiltas prie vyrų kompanijos prisijungs ir nuoširdumu spinduliuojanti V. Katunskytė, o taip pat ir geros nuotaikos užtaisą garantuojanti jos dukra Monika.

Šventinis vakaras Kėdainių arenoje gruodžio 22 -ąją prasidės 19 val., o į jį bilietus galite įsigyti internetu www.ticketmarket.lt, visose Ticketmarket kasose, Kėdainių arenoje bei „Paypost” skyriuose Kėdainiuose, adresu J. Basanavičiaus g. 53 (prie PC „Maxima”) bei Gegučių g. 1 (prie PC „IKI”).

***

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje! Facebook: TicketMarket.lt
***

 

DAUGIAU