KALĖDŲ FIESTA | I. ir A. Valinskai, V.Šiškauskas ir kt.

KALĖDŲ FIESTA | I. ir A. Valinskai, V.Šiškauskas ir kt.

Šventinis koncertas “Kalėdų fiesta”

Dalyvauja: 

Arūnas ir Inga Valinskai, 
Renata ir Deivis, 
Vytautas Šiškauskas, 
Grupė “ALIBI”

Gruodžio 26 d. 18:00
Šiaulių arena

Bilietai tik 69 Lt 
(19.98 Eur)
BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

Šventinis koncertas “Kalėdų fiesta”!! Pasitikite gražiausią metų šventę kartu su Inga ir Arūnu Valinskais, Renata ir Deiviu, Vytautu Šiškausku bei grupe “ALIBI”!!

Po jaukios, malonios ramybės ir Kalėdų stalo kvapų kabinimo kupinais šaukštais, tos keistai užburiančios tarpšventinės savaitės malonumai tęsiasi. Gruodžio 26d. kviečiame visus į nuotaikingą koncertą, kuriame kalėdinę nuotaiką tęs Inga ir Arūnas Valinskai, grupė „Alibi”, Renata su Deiviu bei Vytautas Šiškauskas. Klausytojų laukia susitikimas su atlikėjais, kurių dainos ir nuostabi muzika sušildys ne tik kūną, bet ir sielą.

I. Valinskienė koncerte žada puikiai jos gerbėjams ir visai Lietuvai žinomas ir populiarias dainas. Kaip visada nuoširdi ir atvira savo klausytojams Inga sako, kad dainuoti su gyvai grojančia grupe yra nepaprastas malonumas. „Tai išskirtinės akimirkos ir man, ir muzikantams, ir neabejoju, visai publikai”, – sako aksominio balso savininkė Inga Valinskienė. Geriausių I. Valinskienės dainų gyvo garso koncerte atlikėjai talkins grupė „Alibi”, kurią sudaro profesionalūs ir gerai žinomi muzikantai: Virgilijus Butkevičius – gitara, Vytautas Mundinas – mušamieji, Danielius Praspaliauskis – saksofonas, Audrius Jonaitis – klavišiniai, Ričardas Matyženok – bosinė gitara.

Puikia kalėdine nuotaika ir geriausiomis savo dainomis koncerte dalinsis Deivis su Renata. Charizmatiškasis Deivis jau seniai pripažintas Lietuvos pop scenoje, o kai šalia balsingoji Renata  – visos žinomos ir naujos dainos suskamba kitaip.

Vytautas Šiškauskas žinomas visoje Lietuvoje. Dainininkas, karjerą pradėjęs „Ąžuoliuko” chore, vėliau pripažinimo sulaukė dainuodamas kaip solistas. Per daugelį sėkmingų metų scenoje V. Šiškauskas užaugino tiek visuotinai populiarių dainų, kad turbūt nei viena lietuviška šventė neapsieina be jo hitų. V. Šiškauskas yra išleidęs penkias kompaktines plokšteles, kurių geriausius hitus išgirsite šiame koncerte.

Šventinį koncertą ves  bei šmaikščiais juokeliais publiką linksmins retas svečias scenoje –  Arūnas Valinskas, tad geros nuotaikos užtaisas garantuotas!

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT
Bilietus platina: TICKET MARKET
Bilietų kasos: Šiaulių arena, PC “Saulės miestas” (Informacijos salelė), PPC “ŠIAULIŲ AKROPOLIS” (Splius salelė) 

DAUGIAU