Kamerinės muzikos koncertas

Kamerinės muzikos koncertas

Jaunieji atlikėjai koncertuos gimtajame mieste

Gegužės 5d. 17.30 val. Panevėžio miesto dailės galerijoje vyks DIS trio kamerinės muzikos koncertas.

Beveik prieš metus po dailės galerijos skliautais skambėjo panevėžiečių projekto- koncerto „Gera grįžti” muzika. Šiais metais jaunieji panevėžiečiai, studijuojantys Vilniuje, vėl gros gimtajame mieste, tik šįkart tai bus ansamblis, pasivadinęs DIS trio.

Kas slepiasi po šiuo pavadinimu? DIS trio – tai Dianos Kaziulytės, Ievos Laučkaitės ir Simono Laučkos kamerinio ansamblio kolektyvas, susikūręs 2014 metų rugsėjį. Ansamblio sudėtis kiek netradicinė – tai smuikas, altas ir fortepijonas, bet tarpusavyje dera puikiai.

DIS trio nariai yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, šiuo metu bebaigią bakalauro studijas. Diana Kaziulytė – fortepijonas, Ieva Laučkaitė – smuikas ir Simonas Laučka – altas. Grodami kartu jie yra sukaupę įvairaus repertuaro ir muzikavimo patirties.

Atlikėjai savęs nelaiko nuosaikiais klasikais, nes mieliau domisi kūriniais, kuriuose gali pateikti daugiau savitos interpretacinės kalbos. Ansamblio tikslas – plėsti koncertinę veiklą, mėgautis kartu atliekama muzika, perteikti kūrinių žavesį ir taip jaudinti klausytojus.

Dailės galerijoje klausytojai turės progą išgirsti aistringos ir savitos muzikos: skambės Josef Suk, Astor Piazolla, Joaquin Turina ir kitų kompozitorių kūriniai.

Bilietų kainos: 2,00 Eur, 1,00 Eur – mokiniams, studentams, senjorams.

DAUGIAU