KARMA & ARROGANTICS_akustiškai

KARMA & ARROGANTICS_akustiškai

Kovo 19 d. Klaipėdos muzikos klube “Roxy” akustinės pavasario muzikos pliūpsnis. Vilniečių kompanija “Karma” ir klaipėdiečiai “Arrogantics” uostamiesčio melomanams pristatys naujais vėjais kvepiančias akustines programas.

Šias dvi kompanijas sieja tai, jog abi grupės 2009 m. vasarą turėjo garbės apšildyti vieną iškiliausių Lietuvos muzikos asmenybių Andrių Mamontovą atlikėjo “1000 koncertų” turo po Lietuvą metu. Praėjus dviems metams gerokai ugtelėję ir muzikaliai subrendę kolektyvai “Karma” ir “Arrogantics” pirmą kartą susitiks bendram koncertui Klaipėdoje.

Grupė “Karma” susibūrė 2009 metų vasaros pradžioje. “Karma” pasižymi ramesniu, akustiniu skambesiu – melodinę liniją grupės kūryboje atlieka akustinė gitara bei smuikas. Šią ramybę sujungus su tradicine ritmo sekcija bei intymiais tekstais, gauname nuoširdžiai atliekamą akustinio pop roko mišinį.

Pakeitusi sudėtį „Karma“ jau kurį laiką nekoncertavo, tačiau parengusi naują programą, paruošusi įvairių siurprizų sugrįžta į sceną ir leidžiasi į savo pirmąjį koncertinį turą per Lietuvą. “Karma” tai – Kazimieras Likša (gitara,vokalas), Danas Strumila (bosinė gitara), Ieva Vaišnoraite (smuikas) ir Tomas Mosteikis (būgnai).

Taip pat šeštadienį scenoje pasirodys ir uostamiesčio melomanams gerai pažįstama grupė “Arrogantics”. Šis kolektyvas pasižymi tuo, kad neturi įpročio be reikalo dažnai ir gausiai lepinti savo gerbėjų naujais kūriniais. Tačiau šį kartą “Arrogantics” susirinkusiems ketina pateikti daug staigmenų “įpakuotų” į modernų akustinį skambesį. Penkerius metus gyvuojantis kolektyvas atskleidė, kad nuo šio koncerto prasidės nauja grupės gyvavimo era. 

“Idėjos kaupėsi labai ilgą laiką ir atėjus pavasariui šis kūrybinis muzikos fontanas prasiveržė, todėl labai džiaugiamės, kad turėsime galimybę šiek tiek kitaip naujus kūrinius pateikti publikai. Smagu, kad vakare taip pat pasirodys “Karma”. Klausytis šios grupės muzikos tikras malonumas ir atgaiva sielai. Džiugu, kad radome bendraminčių ir draugų sostinėje” – mintimis apie pasirodymą dalinosi “Arrogantics”. 

“Karma” ir “Arrogantics” akustinis koncertas skirtas visiems, kas pasiilgo ramaus ir jaukaus vakaro klausant gurmaniškos muzikos ir laikant rankoje vyno taurę, arbatos arba karšto šokolado puodelį. Muzika, kuri gydo sielą ir protą bei priverčia mus trumpam sustoti ir nusiraminti šiame beprotiškame pasaulyje skambės visiems kovo 19 d. klube “Roxy”.

Įėjimas – 10 Lt, studentams – 5 Lt, klubo nariams – kaip visada;)

Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/event.php?eid=171968299517121

DAUGIAU