Karščiausia naktis – Vyrų striptizas

Karščiausia naktis – Vyrų striptizas

Mielos ponios, panelės ir šiaip pašėlusiai ir neįprastai laiką mėgstančios leisti merginos ir moterys!

Tęsdami savo tradicijas ”Oldtauno Striptizo Klubas ” pradeda rengti pašėlusius mergvakarius, gimtadienio vakarėlius ar šiaip linksmus, seniai nesimačiusių draugių vakarėlius vien tik moterims ir merginoms. Bervakariai ”Oldtauno Klube” jau yra tapę legendiniais ir čia savo bernvakarius yra atšventę daugybė žmonių iš viso pasaulio!

Organizuodami vien tik bernvakarius slapta jautėme didelę kaltę skirdami mažiau dėmėsio moteriškajai, kokybiškų ir neįprastų linksmybių ištroškusiai auditorijai. Taigi, mielos draugės, ruoškitės, nes esame pasiruošę kirsti iš peties ir pasiūlyti Jūsų paslaugoms nepakartojamų, pašėlusių, išprotėjusių, aukščiausio lygio vyrų striptizo vakarėlių maratoną. Pirmasis pasirodymas numatomas jau rugsėjo 15 dieną, šeštadienį! Įsidėmėkite šią datą ir apsibraukite ją savo kalendoriuje, nes tai bus karščiausias vakaras Vilniaus mieste, to dar nebuvo! Jei artėja Jūsų vestuvės, gimtadienis ar norite, ai pačios nežinote net ko norite – rezervuokite vietas jau dabar ir mes garantuojame, kad šis renginys ne tik pateisins Jūsų lūkesčius, bet ir suteiks daugybę nepakartojamų emocijų ir paliks daug nepamirštamų įspūdžių.

 

Mergvakaris – tai įvykis, kurio metu norisi be galo pašėlusiai praleisti vakarą artimiausių draugių kompanijoje, būti nevaržomai, pamiršti visus kompleksus ir atitrūkti nuo realybės tiek, kad vedybinio gyvenimo metu dar ilgai prisimintumėte šį nepakartojamą vakarą prieš ateinančias vestuves. Todėl taupyti įspūdžių sąskaita būtų nedovanotina klaida, juolab, kad tokio lygio paslaugos, Lietuvoje, tikrai nerasite.

Esame paruošę Jums keturis skirtingus pasiūlymus, belieka tik pasirinkti kuris iš jų Jums labiau prie širdies ir…… Pirmyn į nepakartojamą įspūdžių ir šėlsmo sūkurį! Nedelskite ir rezervuokite vietas jau dabar, nes vietų kiekis ženkliai ribotas, o pirmasis vakarėlis jau RUGSĖJO 15 DIENĄ!

 

Rezervacijai ar platesnei informacijai:

Tel. nr.: +37065857777

El. paštas: [email protected]

 

Pasiūlymai ir staliukų rezervacija:

1. Įėjimas , programa, 2 buteliai “Prosecco” + užkandžių rinkinukas – 35 eurai/žmogui

Paskaičiuota 6 asmenų grupei. Jei teiraujasi mažiau nei 6 merginos, išeina įėjimas ir 2 taurės “prosecco”.

 

2. Šampano pasiūlymas. Įėjimas, programa, 2 buteliai šampano + užkandžių rinkinukas – 45 eurai/žmogui. Paskaičiuota 6 asmenų grupei. Jei teiraujasi mažiau nei 6 merginos, išeina įėjimas ir 2 taurės tikro šampano.

 

3. Vakarienė + programa. Įėjimas, programa, vyriškas top-less aptrnavimas, 2 buteliai ” Prosecco ” karštas patiekalas, desertas. Kaina 55 eurai/žmogui.

 

4. Karališka vakarienė. Įėjimas, programa, vyriškas top-less aptarnavimas, 2 buteliai šampano, atsivežimas limuzinu (ne mažiau 6 žmonių grupei), karštas patiekalas, desertas, privatus šokis išrinktajai. Kaina 89 eurai/žmogui.

 

Vakaro trukmė – apie 2 valandos.

Galimi laikai užsakymams 20:00 – 22:00; 22:00 – 0:00; 00:00 – 2:00.

 

Vakaro metu Jūs turėsite progą stebėti nepriekaištingai atrinkto vyrų striptizo pasirodymus, pabendrauti su šokėjais, užsisakyti privatų šokį, bei atsilyginti jiems arbatpinigiais. Kviečiame išbandyti savo pojūčius vyrų striptizo klube tik moterims.

 

Rezervacijai ar platesnei informacijai:

Tel. nr.: +37065857777

El. paštas: [email protected]

DAUGIAU