„Kas iš tiesų mums trukdo tapti moterimi su šarmu?“

„Kas iš tiesų mums trukdo tapti moterimi su šarmu?“

Kviečiame moteris į GINTARĖS DAVAINIENĖS naujų paskaitų ciklo „MOTERIS SU ŠARMU“ antrąją praktinę paskaitą „Kas iš tiesų mums trukdo tapti moterimi su šarmu?“.

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/A8FZVX

Dėmesio! Šioje paskaitoje gali dalyvauti ir tos moterys, kurios nedalyvavo pirmoje ciklo „Moteris su šarmu“ paskaitoje.

“Besigilindama į įvairiausias moteriškų energijų harmonizavimo praktikas, bendraudama su paskaitų lankytojomis, konsultuodama moteris, svajojančias apie moterišką laimę, svajonių partnerystę, norinčias iš stiprios, „vyriškos“, visur lekiančios ir už visus viską nudirbančios, sunkiai dirbančios, visus keturis amų kampus laikančios, vyrams „nematomos“ moters, tapti laiminga, moteriška, seksualia, patrauklia, matoma, sukurti ar išsaugoti šeimą, būti laiminga šalia esamo ar būsimo vyro ir pan., pastebėjau, kad vien moteriškų praktikų naudojimas jų lūkesčius pateisina toli gražu ne visada. Atliekant įvairias praktikas moteriški centrai tikrai suaktyvėja, pradeda veikti puikiai, bet moterys pastebi, kad tie centrai kažkodėl vėl greitai tampa nebeaktyvūs, kad norimo rezultato jos vis vien nesulaukia, kad tos moteriškos laimės vis nėra ir nėra… Kodėl?

Ieškodama atsakymo į šį klausimą, susidūriau su tokiais faktoriais kaip: žmonių vidinės destruktyvios programos, neigiami ląstelių prisiminimai, riboti įsitikinimai, neigiamos ir užslopintos emocijos, nuolatinio streso padariniai, konfliktai tarp proto ir širdies, tarp logikos ir jausmų, „širdies reikalai“ ir kiti veiksniai, sąlygojami ankstesnių gyvenimiškų patirčių. Mūsų pasąmonė sklidina įvairiausių programų, kurios atsiranda ir kurias mes nešiojamės nuo pat mūsų būties pradžios.

Dirbdama su moterimis pastebėjau, kad dažnai pakėlus moterišką energetiką, moteriai visa tai gali pradėti reikštis dar stipriau ir aktyviau.

Supratau, kad norint turėti moterišką laimę neužtenka vien užsiiminėti moteriškomis praktikomis ir pripumpuoti save moteriška energija, o svarbu atrasti savo energetinių blokų priežastis, suvokiant kas priveda prie pažeidimų, kokios neigiamos programos tūno viduje, kas neleidžia turėti tai, ko iš tiesų norima ir tapti tokia, kokia norima.

Todėl šios praktinės paskaitos metu Jūs:
– atliksite psichoterapinę meditaciją, kuri leis Jums įvertinti kur ir kas Jūs esate šiandien bei kur norite judėti, t. y. atliksite vidinę savi diagnostiką, kuri jums leis suvokti ar esate pasiruošusios tapti tokia moterimi, kokia norėtumėte tapti, ar esate pasiruošusi nerti į meilės vandenyną;
– ieškosite savo vidinių blokų, ribotų įsitikinimų, trukdančių jums būti tokia moterimi, kokia norėtumėte būti, galimai suvoksite kai kurių savo problemų priežastis;
– sužinosite kaip pačiai atrasti ir keisti savo blokus ar ribotus įsitikinimus, trukdančius Jums siekti savo moteriškų tikslų. Leiskite sau tapti tokia, kokia norite tapti!
– gausite puikias, praktiškai labai lengvai panaudojamas priemones darbui su savo ribotais įsitikinimais, kurias išbandysite jau šio užsiėmimo metu;
– sužinosite kaip sąmoningai, greitai ir efektingai pakeisti smegenų spinduliuojamą dažnį iš beta dažnio į alfa ir teta dažnius, kad įeiti į “aktyvaus ir kuriamojo intelekto“ būseną ir transformuoti savuosius neigiamus įsitikinimus į teigiamus;
– atliksime specialią „Teta meditaciją“, padėsiančią Jums momentaliai transformuoti Jūsų atrastus neigiamus, destruktyvius blokus, įsitikinimus į teigiamus bei jums naudingus, padėsiančius turėti savo gyvenime tai, ko iš tiesų trokštate.

Savo vidinių stabdžių atradimas ir jų atleidimas Jums leis pilnai harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę.

Ši paskaita Jums:
– jeigu vietoje svajonių vyro vis pasitaiko „vienodi ne tie“,
– jeigu Jūs pradedate santykius su „geru vyru“, o po kurio laiko jis patampa „blogu“,
– jeigu Jus išduodavo, palikdavo, apgaudavo vyrai,
– jeigu Jūsų tėvas toli nuo vyro idealo ir Jūsų santykiai su juo sudėtingi,
– jeigu Jūs dažnai kritikuojate vyrus garsiai arba mintyse,
– jeigu turite mylimą vyrą, bet Jums vis kažko tuose santykiuose trūksta;
– jei norite į savo gyvenimą pritraukti stiprų, vyrišką, Jus labai mylintį vyrą, šalia kurio galėtumėte jaustis tikra moterimi;
– jeigu Jums tiesiog norisi daugiau meilės, artumo, šilumos, pagarbos, saugumo;
– jeigu norite susigrąžinti prarastą moteriškumą ir gyventi tikros moters gyvenimą;
– o ypatingai, jeigu Jums norisi pakeisti savo santykį su vyrais ir požiūrį į juos.

Padirbėjus su savo neigimais blokais ir įsitikinimais tikrai pradės keistis Jūsų realybė. Jūs tikrai gausite tai, ko norite. Šalia tikrai atsiras vyras vertas Jūsų dėmesio, meilės ir pagarbos.

Viskas jūsų sąmoniningume ir nore keistis!
Veikdamos sąmoningai jūs iš tiesų viską galite pakeisti ir tapti laimingomis moterimis su šarmu.

Lektorės dovana jums – speciali, unikali, labai efektyviai veikianti ir greitai transformuojanti pusvalandžio trukmės meditacija moterims (rusų kalba), kurios pagalba jūs suaktyvinsite savo moterišką energiją ir po kurios sitemingo išklausymo, neįtikėtini pokyčiai netrukus nustebins jus.

Paskaitą skaitys GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė. Baigė bazines studijas Vilniaus Geštalto institute. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei sielos pašaukimo išsigryninimo bei atradimo klausimais. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Paskaita vyks kovo 1 d. 18 val. (trukėm 2,5 val.).

Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Atskiras įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Kaina: 12 eur.

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/A8FZVX

Daugiau informacijos el.p. [email protected], tel. 8 604 20 485 (Asta)

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.

DAUGIAU