“Kas trukdo jausti palengvėjimą“

“Kas trukdo jausti palengvėjimą“

Kviečiame Jus į patyriminį dailės terapijos seminarą tyrinėjant asmenines priešybių temas „LENGVUMO JAUSMAS: kas trukdo jausti palengvėjimą“, kuris vyks kovo 12 d. (sekmadienį, 15.00 – 19.00 val.).

Seminaro metu bus naudojami ir taikomi dailės terapijos – koliažo technikos – metodai ir projektyvi psichologinė metodika – metaforinės asociatyvinės kortos vidinių vaizdinių tyrinėjimui.

Koliažo technikos bei metaforinių asociatyvinių kortų pagalba tyrinėsime vidinius vaizdinius (norus, emocijas, įsitikinimus, jausmus…). Praktinių metodų pagalba turėsite galimybę atpažinti ir suvokti varžančius apribojimus ir nuo jų išsilaisvinti.

Juk turime įvairių įsitikinimų, įsivaizdavimų, jaučiame skirtingus jausmus, emocijas, mus lydi įvairios nuostatos ir mintys… Visa tai, išreiškiant kūrybiškai – galime suprojektuoti išorėje: vaizdinių, objektų, linijų, simbolių, spalvų ar net žaidimo pagalba. Ir tarsi veidrodyje – stebėti, tyrinėte, ir esant poreikiui – visa tai netgi keisti. Keičiantis mūsų vidiniams vaizdiniams, keičiasi ir mūsų požiūris į skirtingus reiškinius ir tokiu būdu mes galime išlaisvinti daugybę vidinių resursų.

Praktinio seminaro kaina: 30 Eur/asmeniui ir 50 Eur/dviems asmenims, atvykstantiems į seminarą kartu (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Registracija patvirtinama pervedu avansinį 10 Eur mokestį į studijos sąskaitą:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA;
įmonės kodas: 303011485;
a.s LT957044060007887398

Dalyvių skaičius ribotas – tik iki 12 dalyvių!

Užsiėmimų vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 13 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

Būtina registracija iš anksto el.p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti: 868444109
Seminaro vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).
Daugiau informacijos apie studiją:
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU