Kastytis Kerbedis I Palanga

Kastytis Kerbedis I Palanga

Didžiųjų Lietuvos miestų arenas perpildęs ir gerbėjų širdis pavergęs Kastytis Kerbedis šią vasarą surengs vienintelius du koncertus, kurie įvyks Palangoje – liepos 8 –ąją ir rugpjūčio 12 –ąją naujoje Palangos koncertų salėje.

Išskirtiniu santykiu su žiūrovais pasižymintis atlikėjas yra vienas mylimiausių Lietuvos muzikos gerbėjų, o K. Kerbedžio koncertuose publika visuomet gali tikėtis šimtaprocentinio dainininko atsidavimo. Tai atlikėjas, kurio renginių aprašymuose daug vaizdingų epitetų ir iškalbingų būdvardžių ieškoti nereikia, dažniausiai užtenka dviejų žodžių, kuriais pasakoma viskas – Kastytis Kerbedis.

Jo dainos, atlikimo maniera, preciziškas tikslumas ir absoliučiai unikalus vokalas nepalieka abejingų, o pats K. Kerbedis turi ir dar vieną išskirtinumą iš visų – jo kūryba suvienyja vyresniąją ir jaunąją kartas, tai visaliaudinis, visų amžiaus grupių atlikėjas. Palangoje liepos ir rugpjūčio mėnesiais bus surengti aukščiausios kokybės koncertai, kuriuose ne tik nuskambės nostalgiją keliantys hitai, bet ir najausios dainos. Kartu su K. Kerbedžiu didžiojoje Palangos koncertų salės scenoje išvysime ir gyvai grojančią grupę su vienu geriausių Lietuvos gitaristu Tomu Varnagiriu priešakyje.

Jaunatviškumu ir energija publiką kerintis K. Kerbedis šiuo metu išgyvena auksinį savo muzikinės karjeros etapą, o svarbiausia, kad atlikėjas spinduliuoja noru sėkme pasidalinti su visais savo gerbėjais, kurių nesunkiai galima rasti net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

DU koncertai – vienas Kastytis Kerbedis. Iki susitikimo Palangoje!

DAUGIAU