Katiniškas protmūšis. Murrr

Katiniškas protmūšis. Murrr

Ar jau teko lankytis katiniškumo oazėje? Ar kada dalyvavai katiniškose protų kovose? Gyvūnų gerovės iniciatyvos ir MURRR CAFE nuo šiol suteiks jums galimybę į abu klausimus atsakyti MIAU. Oi, tai yra TAIP.

Mūsų protmūšis bus jaukus, namudiškas, ne visai tradicinis, kaip didieji ir rimtieji protmūšiai, ne toks griežtas, bet užtat apsuptas aplink zujančių arba tykiai miegančių murkalų – vietinių kavinės gyventojų. Klausimų tematika bus ne tik miauksinti – galėsite demonstruoti savo žinias apie visą gyvūnijos pasaulį.

Čia gyvenantys katinukai dideli, stori ir laimingi, todėl užima didžiąją dalį kavinės, taigi vietos turėsime nedaug – lauksime max 5 komandų iš 3-4 žmogelių. Registruokitės el. paštu vox_vera@yahoo.co.uk. Kas jau esate lankęsi kavinėje, suprasite, jog daugiau žmonių čia niekaip ir nesutalpintume.

Kiekvieno dalyvio prašysime įmesti po 5 litus į Murrr cafe kačių dėžutę. Nugalėtojai gaus katiniškus, saldžius, didelius ir mažus, valgomus ir nevalgomus prizus, kuriuos įsteigs mūsų rėmėjai Vėjo Broliai, Dovanumanija.lt, Vilniaus Jojimo Klubas, zoomaistas.lt, Ramių bičių menų studija ir, be abejo, pati MURRR CAFE.

Bus gera. Skleiskite žinią, registruokitės, dalyvaukite. Iki greito susi…miau…matymo 🙂

DAUGIAU