Kaunas skelbia „Gatvės Muzikos Dieną“!

Kaunas skelbia „Gatvės Muzikos Dieną“!

Gegužės 2 d. 12 – 20 val. Kaune vyks „Gatvės Muzikos Diena”. Dalyvaus daugiau nei 70 atlikėjų: nuo liaudiškų šokių iki salsos, nuo DJ iki Hiphopo ir post rocko, nuo vaikų kolektyvų iki specialaus ledo muzikos kūrėjo performanc‘o. Be to, prie muzikantų bei daininkų kuriamos garsų fiestos prisidės šokėjai, aktoriai bei fakyrai.
Šventę vainikuos baigiamsis akcentas, kuris prasidės eisena, o baigsis bendro kūrinio atlikimu. Garsi ir triukšminga eisena su Kauno miesto pučiamųjų orkestru „Ąžuolynas” prasidės prie VDU centrinių rūmų, tęsis per Laisvės alėją ir baigsis prie  Muzikinio teatro sodelio. Čia visi dalyviai, savanoriai, kauniečiai bei miesto svečiai dar kelias minutes galės pašėlti ir prisidėti prie bendros improvizacijos, kurioje tiks viskas, kas skamba ir skleidžia kokį nors garsą.
Tad jei nebijote geros nuotaikos, džiaugsmu švytinčių akių ir turite tvirtus delnus, galinčius plojimais palaikyti žinomus ir ne tik atlikėjus, ateikite gegužės 2-ą dieną į Laisvės alėją. Įrodykime drauge, kad ir Kaunas gali skambėti!
Šventės programėlė bei daugiau informacijos www.gmdkaune.xz.lt.

DAUGIAU