Kauno bienalė „Unitekstas“

Kauno bienalė „Unitekstas“

Mutantų skulptūros, performansai, interaktyvios dirbtuvės, seminarai, netradicinės pamokos moksleiviams, pasaulinio garso ir tik atrandami vardai, platus išraiškos priemonių ir stilių spektras – viskas 9-oje Kauno bienalėje „Unitekstas“.

M. Žilinsko dailės galerijoje, Nepriklausomybės a. 12 ,

Kaune Rugsėjo 13 d., penktadienį, 18 val.

Įvyks konkursinės parodos atidarymas ir laureatų paskelbimas.

19 val. kviestųjų menininkų parodų pristatymas.

19–21 val. žiūrovų lauks Maia Rubiane (BR) performansas iš serijos „Spalvų tetralogija“ bei Chun Hua Dong (CN/CA) politinio meno projektas-performansas „Dvigubas“, kuriame dalyvauja net 20 lietuvių moterų.

Kauno paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune

Rugsėjo 13 d., penktadienį, 21 val.

Įvyks jaunųjų menininkų parodos atidarymas. Šių metų Kauno bienalės kūrybinėje erdvėje išskirtinis dėmesys jaunųjų menininkų programai. 17 jaunųjų kūrėjų kviečia į unikalius tik bienalei kurtus fotografijos, tapybos, skulptūros, instaliacijų ir performansų pasirodymus.

Rugsėjo 14 d. šeštadienį, nuo 14 val.

M. Žilinsko dailės galerijoje, Kauno paveikslų galerijoje bei A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje (V. Putvinskio g. 64)

Lydinčiųjų parodų ir projektų kategorijoje bus pristatomi Lietuvos ir užsienio menininkai, ilgamečių ir naujų partnerių projektai, personalinės ir grupinės parodos. Interaktyvus Kęstučio Grigaliūno projektas ir tarptautinis kūrėjų trio – Modris Tenisonas, Armandas Strazdas ir Vytautas Tumėnas, unikalūs autoriniai projektai, sukurti specialiai bienalei, – Linos Jonikės, Severijos Inčirauskaitės-Kriaunevičienės, Giedrės Kriaučionytės, taip pat kūrybinius laimėjimus atspindinčios brandžios ekspozicijos – Felikso Jakubausko bei Zinaidos Vogelienės.

www.bienale.lt

Parodos veiks: 2013 09 13–2014 01 05

DAUGIAU