Kauno džiazo kvintetas

Kauno džiazo kvintetas

Kauno džiazo kvintetas – profesionalus kolektyvas, plėtojantis džiazo muzikos kryptį, subūręs profesionaliausius savo instrumentų atstovus. Kvinteto meninių priemonių gama plati  – vyrauja polistilistinis mastymas, profesionalumo sąlygotas lankstumas, savitas ir individualus priėjimas prie džiazo klasikos, šiuolaikinės akademinės muzikos. Kvintetas meistriškai derina akustines atlikimo priemones su elektroninėmis, kiekvienas kvinteto narys kuria muziką, gali pasirodyti kaip solistas. Kauno džiazo kvintetas – vienintelis plėtojamas nuolatinės nedidėlės sudėties džiazo kolektyvas Kauno mieste.

Kvinteto muzikoje – profesionalus stilių sintezės alsavimas, persipinantis su subtiliu humoro jausmu ir energija, niekada nesuskambančia vienodai.

 

Kauno džiazo kvinteto muzikantai:


Arvydas Joffė

1986 – 1992 metais buvo V.Čekasino kvarteto narys. Beveik 30 metų Lietuvos scenoje grojantis muzikantas įrodė, kad stilių ribos jam neegzistuoja – jis grojo roką (grupėse “Nuogi ant slenksčio” ir “Bildukai”), “funk” ir, žinoma, džiazą.

Muzikantas pripažinimą pelnė anksti – būdamas šešiolikos, Latvijos festivalyje “Liepaja Dzintars” jau buvo pripažintas geriausiu būgnininku. Klaipėdoje džiazą studijavęs A.Joffė vėliau užsiėmė pedagogine veikla, įkūrė bigbendą “Versmė”, grojo su Rusijos džiazo ansambliais, Giedriaus Kuprevičiaus grupe “Argo”, G.Abariaus trio.

Šiuo metu džiazo trio su Leonidu Šinkarenko ir V.Labučiu bei kitais kolektyvais grojantis A.Joffė yra koncertavęs daugelyje džiazo klubų ir festivalių Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Šveicarijoje ir kt.

 

Tomas Razmus – Saksofonas

Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje ir Lietuvos Muzikos Akademijoje studijavo saksofono specialybę. Džiazo konkurso „Rudens akvarelė” laureatas. Aktyviai dalyvauja Klaipėdos, Kauno, Birštono, Vilniaus džiazo festivaliuose ir „jam sessions”.Su saksofonininkų ansambliu „SaxFix” koncertavo Lenkijoje, Vokietijoje bei įvairių Lietuvos miestų scenose.Tai vienas perspektyviausiu jaunosios kartos saksofonininku Lietuvoje grojantis įvairiais džiazo stiliais – nuo klasikos iki avangardo.

 

Arūnas Kuzminskas –  trimitininkas.

Alytaus muzikos, Vidzgirio mokyklos auklėtinis dabar – Kauno bigbendo narys.

Arūnas pasižymi savita, itin energinga grojimo maniera. Sakoma, kad ją muzikantas  „paveldėjo” iš tikrųjų ‘salsa’, ‘latin jazz’ muzikantų, su kuriais drauge grojo Ispanijoje. Klubinėje aplinkoje A. Kuzminskas irgi ne svetimas – prieš kelis dešimtmečius jis buvo vienas pirmųjų alytiškių, pradėjusių šokti ‘breakdance’… Pasak kritikų, dėl sceninio charizmatiškumo, o kartais netgi triukų, A. Kuzminskas yra vertinamas ir dažnai kviečiamas dalyvauti džiazo renginiuose, o taip pat projektuose – „Mosquito”, „UAB Music” ir k.t.

 

Arnas Mikalkėnas (fortepijonas, klavišinai instrumentai) :

“Pianello Val Tidone”, “Stefanni Bizzari”, “Sanok”, “Castelfidardo”, “Sigulda”, “Daugavpils”, “Vilnius” tarptautinių konkursų pirmų vietų laureatas.. Koncertavo Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje, Airijoje.Arnas aktyviai kuria muziką įvairiems projektams bei spektakliams.Yra grupių : “?”, “Art of duo”, “Apeiron”, “Klustmasters” narys. Įkūrė dabar jau nebeegzistuojančius kolektyvus : “Chillout” ir “accID orchestra”.

 

Nerijus Ardzevičius

– ilgametis Kauno bigbendo narys, muzikos pedagogas, tituluojamas geriausiu Kauno „bosistu“. Tai savitai mąstantis bosinės gitaros virtuozas, grojime naudojantis įvairius spalvinius efektus;


Perkant du bilietus ir daugiau taikomos nuolaidos!!!

Su “Perkūno” namų” ir “Daugirdo” privilegijų kortele – 40% nuolaida

Su “Perkūno” namų” ir “Daugirdo” nuolaidų kortele – 35% nuolaida

Su Auksine Omni ID kortele – 35% nuolaida

Su Sidabrine Omni ID kortele – 30% nuolaida

Su Maestro Olialia kortele – 30% nuolaida

Su Klasikine OMNI ID kortele – 25% nuolaida

Su Laisvalaikio nuolaidų koretle 25% 

Su studentų pažymėjimais – perkant 6 bilietus – 3 gaunate nemokamai 

Bilietus galite įsigyti:

  • Viešbučio “Daugirdas” registratūroje. T. Daugirdo g. 4, Kaunas, (8 37) 301561,  8 619 99869, [email protected]
  • Bilietupasaulis.lt
DAUGIAU